Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az okozhat problémát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az okozhat problémát egy friss kapcsolatban, hogy a férfi nem dolgozik, csak otthon lustálkodik egész nap, mert tele van pénzzel (legalábbis ami neki elég), a nő meg robotol minden nap?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha fiúként én robotolnék míg a csajom otthon van, engem nem zavarna.


Amíg nem csal meg. :)

2015. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Fish1 ***** válasza:
100%
Inkább az zavarna, ha nincs benne semmi motiváció és életcél.
2015. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"legalábbis ami neki elég"


Így nem lehet egyszerű hosszú távra tervezni.

Engem, mint srácot zavarna, ha a barátnőm így állna a dologhoz. Valamit csináljon: nem kell robotolni alkalmazottként, de valamit találjon ki, amivel foglalkozhat és lehetőleg valami minimálisat bevételt is hoz.

2015. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem csinál semmit egyszer csak elfogy a pénz, aztán a nő tarthatja el kedvére.
2015. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a férfi vagy te vagy a nő?
2015. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. Ez miért lényeges a kérdés megválaszolásában?
2015. okt. 15. 19:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem várja el, hogy hazaérve még őt is el keljen látnom, akkor nekem mindegy, hogy mivel üti el az idejét - persze amíg nem csal meg...
2015. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5 vagyok: szerintem igen, okozhat problémát. viszont más tanácsot adnék a férfinak és a nőnek, hogy hogyan érdemes ezt kezelni, de végülis ha nem érdekel akkor mindegy.
2015. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen férfi vagyok, és ez a nőknek nem igazán jön be.


Itt bővebben is leírtam, h nálam mi a helyzet.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2015. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dolgozol is valahol 9# vagy 24h döglesz?
2015. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!