Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, eddig minden tökéletes alakult. Egy hete volt egy rossz időszakom, elég mély letargiába kerültem, s ebből akadt egy problémám. Azt tudni kell, hogy a barátnőm elég közvetlen és mindenkivel kedves. Azt vizionáltam, hogy baratnőm más srácokkal is beszélget, tudom ezzel nincs semmi probléma. Ő úgy veszi, hogy én ezzel vádolnám. Elég sértő feltételezés volt részemről. Előtte napi szinten mindenről, aktívan beszélgettünk. Azóta ezek a beszélgetések elég erőltetettnek tűnnek, mind magam részéről, mind barátnőm részéről. Úgymond elég nagy a feszültség köztünk. Megbeszéltük a problémát,azt mondta, hogy csak én képzeltem túl a történteket. Mondta még, hogy túlságosan nyomulok, de eddig nem volt probléma részéről, csak mosolyogott egyet rajta. Továbbá nem csókol vissza, ha megcsokolom, csak olyan mintha a szájára adnék egy puszit. Hozzátette még továbbra is ezen lovagolok akkor komolyan fontolóra veszi, hogy megcsal.

Nem tudom mi tévő legyek. Ez a feszültség mind engem, mind a kapcsolatunkat megöli. Fontos számomra és nem akarom őt elveszíteni. Mit tehetnék , hogy kezelni tudjam ezt a helyzetet?



2015. okt. 18. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezd kihűlni a kapcsolatotok. Nem akarlak elkeseríteni, de nálam is hasonló volt a helyzet. nagyon megbántottam a sulya miatt, de már millioszor megbántam, bocsánatot kértem. mondtam neki segítek mindenben. Ezen sajnos nem tudta magát túltenni, elmúlt a szerelem. még adtunk 1-2 esélyt a kapcsolatnak, de ez már nem volt AZ a kapcsolat. pár hete külön mentünk. 27/f. igen, mindent meg kell beszélni, átértékelni. nagyon fontos a kommunikácio. Sok sikert!
2015. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!