Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok mar hasonlo szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok mar hasonlo szituációban mikor kozeledtetek a parotok felé?

Figyelt kérdés

Nevezetesen szakítottunk, de tovabbra is talalkoztunk, le is feküdtünk egymással. Azonban nagyon durva felém sokszor, olyakat mond, undorodok toled" van hogy bujok hozza es "hagyal mar békén" "nem kívánlak nem fogod fel" mindezt undok rideg tekintettel.

De utana meg o mászik ramfele. Nagyon rosszul esik az efajta visszautasítás.

En vagyok a fiú. Tudom mit gondoltok most...


2015. okt. 19. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megaláz miért hagysz lehetőséget a következőre, vagy zárd le, vagy ha tűröd akkor neked erre van szükséged.
2015. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti mondatodig azt hittem, lány vagy. Vajon miért...?

Tulajdonképpen mi a kérdés, ha már azt is tudod, hogy én mit gondolok?

2015. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy lány vagy, fiúk szoktak ilyen taplók lennni, hogy a másik önbizalmát elvegyék, sárba tiporják.

Lehet, pont valamit meg akar bosszulni, azért ilyen.

2015. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, mert előző barátja alazta verte is.

Nagyon jo ember ismerő vagyok, ezert is vetettem veget ugymond a kapcsolatnak, mert ennek nincs jövője. Latom a jeleket. Valahogy pont emiatt mert atlatom mi is van, eddig annyira nem vettem fel. De mostmar kezd zavarni. Eltavolodtam tole. Megütni nem fogom, de sok amit művel.

Ugy gondolom ezt nem sok fiú tolerálná neki.


Megfigyeltem, tipikusan azt játsza amit azok a palik akik pl verik a nojuket. "bantalmazza, verbálisan Netán testileg, utana meg Mindenre eskudozve megváltozik, ne haragudj tudod hogy szeretlek" :D szindrómába esik.

Erdekes. (persze tudom hogy sose változik de rahagyom.)

Mivel Ennyire targylagosan latom es tudom milyen játszma is ez, nem vettem magamra. De azert kezd irritálni a viselkedése, rossz érzés ha ilyen durván elutasitanak.

2015. okt. 19. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben áthívnám magamhoz, jól meg.nám, aztán én is ilyen bunkó stílusban kipateroln az agyamból, de ekkor már végleg. Egy kis revans kijár. :)

N

2015. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dobd, tedd ki, ha ilyen jó ember ismerő vagy, és ennyire átlátod a helyzetet, akkor, miért veszed fel az áldozat szerepét?? Az, hogy ő így próbál önmagának valamit kompenzálni, nem jelenti azt hogy el is kell tűrd. Én is áthívnám egy kis légyottra aztán durva stílusban elküldeném.
2015. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!