Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Három éve vagyok együtt egy férfival. Mikor összejöttünk 17 voltam, ő azt hazudta hogy 27. Most vagyok 20, róla pedig véletlenül kiderült hogy nem is 30, hanem most tölti a 45-öt.


Habár többször megállapítottam hogy valamivel idősebbnek néz ki a koránál, erre nem számítottam. Ez most elég nagy sokként ért, és elbizonytalanított a kapcsolatunkban. Nem is maga a kora, hanem hogy éveken át hazudott róla. Persze ő maga a korától függetlenül ugyan az az ember maradt, akit szeretek, mégis felmerült bennem a szakítás gondolata.


Mi a véleményetek erről? Mi tévő legyek? Kellene egyáltalán tennem valamit, vagy hagyjam?



2015. okt. 19. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ő a hazugságaira építette a kapcsolatot, te meg komolyan vetted. A kanveréb ennyire tisztel téged. Én szó nélkül faképnél hagynám .
2015. okt. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

3 év bőven elég volt neki, hogy elmondja hány éves. Lehet csak szerintem beteges 42 évesen 17 évesekkel kikezdeni.

Szerintem kérdezd meg tőle, hogy miért titkolta el, s mi az amit még titkol, úgy látszik neki nem nagy dolog éveken át titkolni valamit.

2015. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Éppen erre gondoltam én is, hogy vajon mit titkol még? Azt hittem jól ismerem, erre még a korát sem tudtam
2015. okt. 19. 09:04
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan ezért ellenzem a tinédzser csitri+idősebb pali kapcsolatot. Mert a koruknál fene érettebb tinik jó részének ennyi esze van (pontosabban nincs). Hogy valaki három(!) éven át el tudta titkolni a korát.
2015. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért merül fel a szakítás gondolata, hanem mert eltitkolt előled valamit, ha erre nem tud neked épkézláb magyarázatot adni, akkor mindig azon fogsz mirfondírozni mit nem mond el. Az elején még talán érthető miért titkolta, de mindjuk fél év után elmondhatta volna. Ennyi erővel lehet családja is valahol.

Milyen hülye helyzet, sütsz neki szülinapi tortát, rábiggyeszted, h 30 s ő köszi köszi szivem s teteti tovább magát..3 éven át.

2015. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért merül fel a szakítás gondolata, mert 45 éves, hanem ... Így akartam :)
2015. okt. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonom 65 éves volt ,amikor összejött egy 40 éves nővel, és azt mondta neki, h 45 éves, és a nő tényleg el is hitte, mert elég fiatalos volt a rokonom, jól tartotta magát, aztán amikor kiderült az igazság, a nő már annyira bele volt szeretve, hogy nem érdekelte a dolog, de ha tudta volna, h 25 évvel idősebb nála, biztos nem jött volna össze vele. Viszont már annyira szerették egymást, hogy együtt maradtak, és kb. 20 évig boldog házasságban éltek, egészen addig míg a rokonom 80valahány évesen meg nem halt.
2015. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanmar, ne bohockodj mar! 30 evesnek mondta magat, azt kozben 42 volt. Vajon ki eszi meg ezt? Siman latszik egy emberen, ha nem 30 eves, hanem sokkal tobb.
2015. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

#1-esnek, meg a #4-esnek igaza van! A csavot fakepnel hagynam ugy, ahogy van! 3 even keresztul hazudni a korarol csak azert, h megkapjon egy 17 evest! Undorito! Honan tudod, h nem nos es nincs-e csaladja?? Ha a korat igy el tudta titkolni, akkor ott tuti van mas is!

a masik dolog meg, lehet, h most jol mukodik, de Te meg csak 20 vagy, o meg mar ven 45 hozzad kepest! Es 33 eves vagyok, de ezerszer meggondolnam, h kedjek-e a egy 45 evessel, amikor jut velem egykoru, sot fiatalabb is, aki meg jol nez ki es ereje teljeben van. Gondolj bele, h ez a pasi 5 ev mulva 50 lesz, Te meg meg mindig csak 25!! A mentalitasbeli kulonbsegekrol pedig meg nem is beszeltem. Teljesen hozza fogsz oregedni a pasashoz, es Neked huszonevesen nem erre van szukseged, hidd el.

Amugy meg, az no comment, h 3 evig nem vetted eszre, h nem 27 eves, hanem 40 folott van!! Ez azert durva...

2015. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott amikor kiderült? Miért titkolta el?
2015. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!