Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok. Ti kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stefan88 kérdése:

Fiúk, lányok. Ti kapcsolatban vagy szingliként "néztek ki" jobban?

Figyelt kérdés

Értem én ez alatt, hogy kapcsolatban az emberek többsége ellustul, nem jár edzeni, kevesebbet törődik magával mint szingliként a "húspiacon" ahol törekszenek a tökéletességre. Helytálló ez a megállapítás?


Kíváncsi vagyok a véleményekre esetleg tapasztalatra ha volt olyan, hogy azért szálltatok ki egy kapcsolatból mert párotok nem törődött már annyit magával és nem az volt, aki a kapcsolatotok elején.



2015. okt. 19. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a kapcsolattól függ. Sose mások motiváltak arra, hogy jól nézzek ki, vagy ne nézzek ki jól, hanem amilyen kedvem van, amilyen korszakomat élem... mondjuk igaz, hogy a közös kajálások nem segítenek az alakomon, de van aki pl edzeni jár a párjával.
2015. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Sokkal-sokkal több nő néz meg magának, ha kapcsolatban vagyok és rendszeresen szexelek egy vonzó nővel, mint amikor egyedül vagyok.


23/F

2015. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Más dolgoktól függ, nem attól, hogy van-e éppen kapcsolatom vagy nincs.
2015. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most nem igazán az érdekel, hogy a nők a hatodik érzékükkel hogy szúrják ki, hogy egy pasi kapcsolatban van és a férfi magabiztossága, a női kíváncsiság és a kihívás miatt jobban érdeklődnek olyan faszik iránt, akik eleve kapcsolatban vannak.


Egyszerűen az érdekel engem, hosszabb kapcsolat alatt volt-e már olyan, hogy egyik (vagy mindkét) fél felszedett pár kilót, mackónadrágban ment az újságoshoz, ritkábban látogatta a fodrászt/kozmetikust csak mert már úgyis kapcsolatban van és biztonságban érezte magát.

2015. okt. 19. 17:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, minden embernek lehetnek nehezebb időszakai, amikor maga alatt van és egyszerűen kedve sincs adni magára, lehet betegség miatt, tragédia miatt, rossz időszak miatt a munka területén... stb., ez nem azon múlik, hogy az embernek van-e kapcsolata vagy nincs. Egy jó kapcsolatban a nehézségekben a felek egymás mellett állnak, támogatják egymást.

Aki visszavesz, csak mert már megvan a kiszemelt, az eleve nem adta önmagát igazán. Én magamat adom és a fent említett eseteket leszámítva nem okoz nehézséget fenntartani azt a képet, amivel valaki megismert.

2015. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban is adok magamra, jol nezek ki, de egyedulallokent erzem magam igazan szexinek. Vadaszoszton..
2015. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindig jól nézek ki. Ha jobban kinéznék, ki is esnék.
2015. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szex közben nézek ki a legjobban. :D Legalábbis akkor érzem öagam legjobban. ^^
2015. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értünk az alatt, hogy jobban néz ki. Én pl. most, hogy kapcsolatban vagyok, kevesebbet sminkelek, nem vesződöm annyit a hajammal, otthon van, hogy melegítőnacit veszek (addig csakis utcai csini ruhát) - ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok ápolt, mert a hajmosást, szőrtelenítést, dezodorálást stb. nem hanyagolom el, de hajbeállítással, sminkkel nem bajlódom annyit. Aki kívülről lát, lehet, azt mondja, ronda vagyok. Ilyen téren nem törekszem a tökéletességre, mert párom azt mondja, természetesen jobban szeret.


Mióta összejöttem a párommal, felszedtem 15 kilót, de azt nem azért, mert többet ettem, és kevesebbet mozogtam, mert ilyen téren nem változott semmi, hanem fogamzásgátló mellékhatása volt (orvos anyám mondta, mert ő is látta, hogy olyan helyekre híztam, ahova addig soha). Most épp azon leszek, hogy ezt leadjam.

2015. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. vagyok, azt hozzátenném, hogy utcára ki nem tenném a lábam macinaciban.
2015. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!