Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan érzéstek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan érzéstek, hogy bármit megteszel a barátodért mégis a régi barátnőjét szeretné vissza?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve már együtt vagyunk. Neki már volt egy kapcsolata négy éve, de csak rövid ideig. Szakított vele a lány amit ő mai napig nem heverte ki. A csajnak azóta sincs barátja. Az én barátom próbálkozott többször lányoknál, hiába. Majd jöttem én, de nem tudom. Szerintem csak azért vagyok, mert nincs más. Az eszével tudja, hogy a régivel nem lenne jó. De szerintem a szíve mást diktál. Nem mondja ki, csak a viselkedéséből érzem. Nem mondom neki, hogy érzem, mert párszor már mondtam és mindig letagadta. A barátom most 22 éves én 18. Gondoljatok bele 18 évesen szerelmes volt egy lányba- 4 éve -, tartott 4 hónapig és még mindig szereti a lányt. Ennek nem tudom mi lesz a vége. Fog tudni engem szeretni ?

2015. okt. 20. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt már megkérdezted
2015. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen már rákérdeztem. A válasz soha nem fogja elfelejteni, mert nem tagadhatja le ami volt. Nekem azt mondta, nem akarná vissza és már nem szerelmes bele.
2015. okt. 20. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt így mi nem fogjuk tudni megmondani ennyi információból.

Mert annyit tudunk, hogy te úgy érzed valamiért (gőzünk sincs, miért), hogy a volt barátnőjét szereti, ő meg azt mondja, hogy már nem szereti.


Azokat a dolgait beszéld meg vele, amiket zavarónak érzel, amiből azt gondolod, hogy a volt barátnőt szereti. Beszéljétek át, hogy miért teszi, amit tesz. Mert gondolom, nemcsak a hasadra ütöttél és tippeltél, hanem a barátod konkrét viselkedése miatt merült fel benned a gyanú.

2015. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, félreolvastam a kommentedet. :)


Kérdezz rá, hogy őt szereti-e még és ne fogadj el kitérő választ.

2015. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!