Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vagy mivel viszonozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagy mivel viszonozzam neki ezt az undorító dolgot?

Figyelt kérdés
Barátommal többször veszekedtünk.Sosem tudtuk elengedni egymást.Most ott tartunk,hogy gondolkodási időt kért,hogy m legyen.Megmondta ezalatt nincs nő,és nem is érdekli.Mi távol lakunk egymástól,és láttam,hogy sok időt tölt a legnagyobb közösségi oldalon és ahol beszélünk.Kérdezgettem,és a végén kibökte,hogy beszél valakivel és hogy velem ennyi volt.Mi találkoztunk azóta,akkor minden rendben volt.Most nem beszél a lánnyal,csak társkeresőzik.Volt egy durva vitánk,nem tudom ez mire jó.Akkor miért keres engem?Szex és még nincs más az kizárva,mert nem ilyen típus.Nem is olyan,hogy mondogassa,hogy szeret.Mégis azt mondja.Nem értem.Egyik nap van csaj,másik nap nincs?Múltkor is fenn volt társkeresőn,azt mondta kíváncsi volt a reakciómra.Ez normális dolog?Tudatni szeretném vele,hogy velem nem tehet meg bármit.Köszönöm az értelmes és építő válaszokat!

2015. okt. 20. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Mit pocsékolod az időd? Sosem értettem miért kell elhúzni valamit, ami nyilvánvalóan nem működik. Nem élsz örökké! N32
2015. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha olyan eszközökkel élsz, mint ő, akkor te sem vagy különb nála. Inkább legyél tudatos, és mutasd meg neki, hogy máshogy is lehet csinálni, nem úgy, ahogy ő.
2015. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Én se értem mit gondoltál kérdező? Hogy majd könyörögni fog? Hát sajnos ez nem jött be.


Borzasztó gyerekes ez a minek is nevezzem ember. Hagyd :) Találsz jobbat!

2015. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd a fenebe, neki az is szar lesz. Es nem, szexbol nem lest vele kapcsolat. Csak kicsinal. Te meg buta vagy,hogy ehhez aszisztalsz
2015. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tudatni szeretném vele,hogy velem nem tehet meg bármit."


Ez annyira egyszerű. Szakítasz vele.

Éretlen emberek gyerekes kapcsolata. Lapozzunk!

2015. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha így gondolod, akkor szakíts vele, ennyi. Egy idióta a srác, nem tudom mire vársz.
2015. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Kérdezgettem,és a végén kibökte,hogy beszél valakivel és hogy velem ennyi volt. Mi találkoztunk azóta, akkor minden rendben volt."


"Tudatni szeretném vele,hogy velem nem tehet meg bármit."


Akkor ne viselkedj úgy, hogy ez jöjjön le belőle.


Miért találkozol vele azok után, hogy közölte, hogy "veled ennyi volt"??????


Tényleg nem akarom megbántani az érzéseidet, de szerintem azon lenne érdemes elgondolkoznod, hogy a te önbecsüléseddel hogy fér össze, hogy szakít veled, ráadásul ilyen stílusban, te meg ezek után még találkozgatsz vele, nyomon követed, hogy a közösségi oldalakon vagy egy társkeresőn mit tevékenykedik stb.


Miért? Igazából mit szeretnél tőle a történtek után?

2015. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert természetesen én is hibásnak érzem magam amiatt,amiért veszekedtem vele,párszor alaptalanul.Ő szeretett volna találkozni,megbeszélni a dolgokat.Ez nem az első eset,egyszerűen nem tudunk elszakadni egymástól.Terveztük,hogy összeköltözünk,de sajnos nem lett belőle semmi.Lehet akkor másképp alakult volna.Nekem sajnos nincsen munkahelyem,ő várta,hogy ott keressek.
2015. okt. 20. 11:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Szard le! Ne rinyálj! Lépj tovább!
2015. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A ti életetek, szívetek joga elszúrni. Jó úton haladtok felé. El lehet és el is kéne szakadni, mert jót nem okoztok egymásnak. De ha nektek ez kell, úgy kell nektek! N32
2015. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!