Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szóljak a szüleine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a szüleinek vagy valakinek? Szerintem azért ez durva.18l

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, barátom is egyébként, aki egy nála 7 évvel idősebb csajjal jött össze. Persze titok, de nagyon szerelmesek, a srác legalábbis totál odavan érte... Én rájöttem, lebuktak előttem. Azt mondta ne mondjak senkinek egy szót sem. Egyelőre még titok, mivel nagyon friss a dolog, de régóta tetszik neki a csaj.


Hát én totál ledöbbentem. Szerintem ez valahol beteges. Hiába elmúlt 18, szerintem szólnom kellene a szüleinek, hogy beszéljék le róla, tiltsák el tőle, vagy valami. Nagyon rendes srác. A csaj is annak tűnik, de szerintem fejben nincs rendben, hogy egy fiúval van.


Én próbáltam mondani neki, hogy ez így nincs rendjén, keressen egy vele egykorút, de azonnal rávágta, hogy az ő dolga, tudja mit csinál. Én ezt nem érthetem.



Sajnos látom, hogy madarat lehet veke fogatni, olyan boldog. Mondta azelőtt ,mielőtt megjegyeztem nem helyes ez ami van köztük, hogy nagyon jól érezték magukat, mesés volt minden. (Külföldön voltak 10 napig, ott gabalyodtak össze, de már előtte feltűnt, hogy nagyon tetszik neki, mindig nézte)


Mi tévő legyek? Beszéljek a csajjal, hogyha szereti, akkor hagyja békén, szakítsa meg vele a kapcsolatot? A sráchoz nem ő illik. A srác haverjai is sokszor bámulják, nem tudom mit esznek rajta, kész röhej.


Nevetséges és ijesztő ez az egész? Beszéljek az anyukájával vagy mondjan nekik, esetleg a csajnak, hogy kitálalok?


A srác nem ezt érdemli, emiatt a nő miatt nagyon rossz lesz neki. Hogy képes ilyesmire ez a nőcske. Oké, hogy amúgy nem r!b!, se semmi, de akkor is...


Adnátok tanácsot???


Mennyire nagy a baj?


2015. okt. 20. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlt 18, akkor mi a probléma? Meg mi közöd hozzá? Ha keresztbe teszel neki, lehúzhatod magad előtte.
2015. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi közöd hozzá. Féltékeny vagy?! Ahhoz meg pláne nincs jogod, hogy bármit is mondj a szüleinek.

A srácnak az a csaj kell, ha nem is jön össze hosszútávra majd tanul belőle. ne szólj bele.

2015. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Ez nem keresztbetevés, ez megmentés. Tudniuk kell a szülőknek.
2015. okt. 20. 16:41
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Mi van kisanyám? Talán a féltékenység beszél belőled? Más boldogságának ne legyél már irigye...
2015. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
92%
Semmi közük hozzá, neked meg pláne. 18 elmúlt, azt csinál amit akar.
2015. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
91%

Egy vele egykorú nem törheti össze a szívét? :D


Aki beteges az te vagy, hogy a barátod boldogságát le akarod rombolni, mert - és itt jön a lényeg - rajtad kívül rá mert nézni más nőre.


Meg különben is, mit "tálalnál ki"? :D Felnőtt emberek, és nem követnek el semmilyen bűncselekményt, akkor meg? Ha a szülei kicsit is normálisak, jól kiosztanak, hogy erről inkább majd a fiukkal szeretnének beszélni és csak akkor, ha a fiuk beavatja őket a dologba.

2015. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
86%
A beteges az, amit te csinálsz. Hogy te akarod eldönteni, hogy kinek mi a jó, és hogy egy szánalmas féreg vagy, hogy direkt a másik életébe akarsz gázolni.
2015. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs közöm hozzá, de én tényleg segíteni szeretnék rajta.


Féltékeny egy vén tyúkra csibe létemre? Bocs, de nem szívlelem az ilyen embert.

2015. okt. 20. 16:44
 9/62 anonim ***** válasza:
Irtam neked..:)
2015. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élünk, botrány lenne belőle. Nem semmiért van titokban.
2015. okt. 20. 16:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!