Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megsértődött, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megsértődött, mert azt mondtam neki, addig nem akarok nála aludni, amíg a szüleivel él. Jogosan haragszik?

Figyelt kérdés
Elvagyok a szüleivel, de én nem szeretek idegenekkel egy fedél alatt aludni, max évente egyszer viselem el, ha nagyon muszáj, és ezt ő is tudja. Én egyébként egyedül élek, szóval meg tudjuk oldani máshogy is a találkozást.
2015. okt. 20. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
"nem szeretek idegenekkel" mivel a párod szülei, így nem idegenek. Szerintem jogosan sértődött meg. Elég érdekes hozzáállás...
2015. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy fiatal vagyok, meg még nem egyedül élek, de sértésnek vennék ha a párom azt mondaná nem alszik nálunk, mert nem bír a családommal egy fedél alatt meglenni. Mondjuk nekem 21 vagyok, de akkori is fontos számomra a család, és a velük töltött idő. Fájna ha zavarná a családom jelenléte.
2015. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
jézusom hány éves? :D barátod büszke lenne rád,hogy milyen kedvesen állsz a szüleihez. :D
2015. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Nincs igazuk az előző válaszolóknak.

Lassan a negyvenes éveink felé járunk a férjemmel és a mai napig nem szívesen alszunk egymás családjánál. De még a saját távolabbi rokonainknál sem. Elmenni vendégségbe az más.

Nem mindenki szeret a családtagoknál aludni, nem vagyunk egyformák. Ezen gyerekes dolog fennakadni bárkinek is.


Az viszont tényleg sértő, ha ezt úgy adtad elő, hogy nem szeretsz "idegenekkel egy fedél alatt" aludni és hogy évente csak egyszer VISELED el, ha MUSZÁJ.


Máshogy jött volna ki, ha azt mondod: semmi bajod a szüleivel, szívesen meglátogatod őket, de sokkal kellemesebben, felszabadultabban érzed magad, ha az éjszakáitokat kettesben töltitek.

2015. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nekem nincs gondom a szüleivel, kedvelem őket, csak nem tudok feloldódni a jelenlétükben. Hogy lehet pl úgy szerelmeskedni, hogy a szülei a szomszéd szobába hallgatják? Miért kell nekem máshol kelletlenül érezni magam, ha van más lehetőség is? Lehet, hogy egy kicsit antiszociális vagyok, de ezt tudta akkor is, amikor megismerkedtünk, és állítólag így szeret. :(
2015. okt. 20. 19:32
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam a dolgot, ahogy az utolsó írja. És persze nem így adtam elő, csak annyit mondtam, hogy engem feszélyez a szülei jelenléte, és jobb lenne nálam találkozni.
2015. okt. 20. 19:36
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen igazad van. Ha amúgy nem kerülöd a szüleit, akkor nem kellene ezt az ott alvást erőltetnie a barátodnak.


Megsúgom, sokszor a szülők sem rajonganak azért, hogy a fiuk barátnője túl sokszor náluk aludjon. Elég olyan ismerősömtől hallom ezt, akiknek huszonéves gyerekeik vannak. Nem mondják, persze, nem fanyalognak rá, nem csinálnak belőle gondot, de sokszor bevallják, hogy azért mégiscsak jobb, amikor nem marad ott éjszakára a barátnő.

2015. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nade még is hány éves?

Gondolom ha egyedül élsz akkor már biztos van egy fix kereseted havonta igaz?

Ergo ő is nagy valószínűséggel abban a korban van mint te és elvileg dolgozik igaz?


De ami tuti, hogy ha nálad nincs senki, akkor egyértelmű h nálad lenne a jobb.

2015. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mindketten 25 évesek vagyunk, és dolgozunk, csak ő nem szeret egyedül élni, ezért lakik még otthon.
2015. okt. 20. 20:03
 10/16 anonim ***** válasza:
De veled lakhatna nem?
2015. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!