Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg kéne játszanom az orgazmust?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne játszanom az orgazmust?

Figyelt kérdés
Kaptam egy megjegyzést egyszer, hogy az előző kapcsolatom lehet azért ment tönkre, mert tönkretettem a fiatalember önbizalmát és úgy érezte nem elég nekem. De attól függetlenül hogy nem sikerült elmennem még szörnyen élveztem minden alkalmat és láthatta rajtam, hangot is adtam neki. És most tényleg ez lenne a megoldás? hogy a következő kapcsolatomban megjátszom ha nem sikerül?
2015. okt. 22. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2015. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ritkán van orgazmusom, (pontosabban csak nyalástól)de képtelen volnék megjátszani, mert amikor mégis összejön akkor önkéntelenül összerándul a testem többször is és azt ugyan érzem, hogy midig ugyanolyan hangot adok ki, de annyira magamon kívül vagyok, hogy képtelen volnék "józanon" leutánozni. Szerintem ha megjátszanám az észrevehető lenne.
2015. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem kéne, a hazudozás sokkal rosszabb, aztán ha egyszer lebuksz, akkor sokkal nagyobb károkat okozol vele.
2015. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!