Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tök furán viselkedik, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök furán viselkedik, vagy csak én látom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt.Így alapjáraton jó minden, az legtöbb barátja ismer, a szülei is.De facebook-on nem rakja ki hogy kapcsolatban vagyunk. Vagyis még meg sem említette hogy ki akarja-e, és én sem kérdeztem,mert szerintem ciki ha a lány "nyomul" ezzel hogy ,,jajj szívem, kirakjuk hogy kapcsiba vagyunk?" Mondjuk semmilyen kapcsolati státusz sincs kirakva egyikünknek sem, de azért néha belegondolok h sok lánnyal beszélget és azok szerintem nem tudják hogy van barátnője. Annyi hogy 2 képen megjelölt amin ő van,én írtam alá és azt lájkolta... és közös képet se mondtam neki hogy készítsünk, mert úgy van beállítva az idővonala hogy ha megjelölik 1 képen először engedélyeznie kell hogy láthatják e az ő idővonalán vagy sem. ÉS ha megjelölném és nem engedélyezné az rosszul esne.

Szerintetek mit tehetek ebbe az esetben?Vagy hogy kérdezzek rá ezekkel kapcsolatban?


L/21



2015. okt. 27. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha titkol neten az nem jó - de nem is tragédia.


Ha fontos ez neked, tedd ki ezt Te ő pedig majd nyom rá megerőtítést - gondolom.

2015. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és nemsokára költözik a fővárosba, és pár hónpig csak néha tudunk találkozni..és elvileg velem akar maradni de így ...nekem kicsit fura
2015. okt. 27. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha akar tőled valamit, az a minimum, hogy felvállal, arról már nem is beszélve, hogy nem bájcseveg más lányokkal. Szerintem. :/ De esetleg az is lehet, hogy csak nem az a nagy facebookos típus és nem fontos ez a része neki, mert anélkül is fontos vagy számára, de sajnos a leírásod nem ezt mutatja. Sajnálom. Nekem sem tette ki magától a barátom, de legalább gondolt rá.. aztán egy az egyben rákérdeztem és utána nem fájt kitenni neki, sőt :D az már más kérdés, hogy szar lett a kapcsolatunk.. szóval azt tanácsolom, ne pazarold feltétlenül rá az idődet, de ez úgyis kiderül majd a jövőben, hogy megéri-e. :)


20 L

2015. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek hogy kerdezzek ra? :\ :(
2015. okt. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!