Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok gyenge ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok gyenge ahhoz, hogy kilépjek egy látszólag rossz kapcsolatból? Miért nem akarom elengedni és szeretem a sok rossz ellenére?

Figyelt kérdés
Ráadásul van más valaki, aki talán megfelelőbb lenne, de őt már megsértettem és nem akarom én keresni...

2015. okt. 27. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Gyávaság? Kényelem? Megszokás? Nem fáj eléggé?


A szeretetet hagyjuk, az csak kamu, még magadnak is.

2015. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán mert lezáratlannak érzed.Ha nem volt kimondva minden szakításkor,akkor mond el neki még utoljára,vagy ha neki nem,akkor magadnak,esetleg írd le és olvasd el,emlékeztesd magad mégjobban arra, hogy miért NEM lehetett megjavítani.


Ha teljesen elengeded,csak akkor kezdj bele új emberrel kapcsolatba.

2015. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még nem szakítottunk..

Igazából szeretem, de a külső körülmények nem teszik lehetővé, hogy jól ellegyünk (családja, stb..) így úgy tűnik, nem elég a szerelem.

Megsértettem valamivel és 5 napja nem keres semmilyen formában, fogalmam sincs hogy ez mit jelent, de ilyen még nem volt.

2015. okt. 27. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Család és hasonlók nem lehetnek befolyásoló tényezők magatokat jól érzéshez. ha így van, valamit rosszul csináltok.

Realizáld, ez így megfelelő-e. Probálj meg javítani de ha nem megy, viszlát.

2015. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan a család és ilyen tényezők, akkor sajnos befolyásolhatják negatívan a kapcsolatot (különösen, ha a pár nem tud összeköltözni és valamelyik vagy mindkét fél még a szülőkkel él).


Hogy te miért vagy gyenge, azt nem tudom, lehet, hogy csak te érzed a gyengeséged a körülmények miatt.

2015. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, és sajnos pont ez a helyzet.. mindketten szülőkkel élünk (de ez az ő részéről még borzalmasabb)
2015. okt. 27. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
A más valakivel mi volt?
2016. febr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!