Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan kérdésem van, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokee90 kérdése:

Olyan kérdésem van, hogy van egy csajszi. Kb 1 hónapig, ugy voltunk mint a párkapcsolatba levők, több napot nála voltam, ő is nálam, szülőkkel jóba lettünk. Csak nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk. Megtörtént minden most mivan?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem van, hogy van egy csajszi. Kb 1 hónapig, ugy voltunk mint a párkapcsolatba levők, több napot nála voltam, ő is nálam, szülőkkel jóba lettünk. Csak nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk. Megtörtént minden aminek megkell, elmondtam neki hogy komolyan gondolom, ő is azt mondta hogy igy érez. De pár hét núlva mint megfordult volna minden. Nem keres csak ha én irok neki. Mondta nem tudja miért de mielött félreérteném nem pasi miatt leszögezte. És nem tudja mit akar időt kért, de azt mondta beszéljünk addig mig eldönti. Utána lehivott hogy már talizni akar velem. De semmi nem történt még csók se. Jól elvoltunk de ja. Mondta azt hitte kiváltom belöle az érzelmeket. De semmit nem érez. Megemlitettem ha hazamegyek nem keresem ő biztos nem fog. De rávágta hogy ebbe ne legyen olyan biztos. Most akkor mi van? Már pár napja nem kerestem, szerintetek ebből lehet bármi? Megeshet hogy elkezdek neki hiányozni?
2015. okt. 27. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mondta azt hitte kiváltom belöle az érzelmeket. De semmit nem érez."


Ez a kulcsmondat. Nem érez semmit. Így ne is erőltesd. Ha ennyi idő alatt egy parányi szikra sem jött elő benne, akkor esélytelen.


Szerintem hagyd őt és lépj tovább.

2015. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"De semmit nem érez"

Még erőltette is és semmi. Ennyi.

2015. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze érthető csak azt nem értem.. Elötte miért gondolta úgy hogy komolyan gondolja velem, nagyon megkedvelt.. És úgy viselkedett mint eg párkapcsolatba.. Keresett hivott aggódott, igy szivecske úgy szivecske, hiányzol stb stb.. Aztán ez ment kb egy hónapig. 4 nap leforgása alatt hopp mintha haver lennék... 😀 Na mondjuk lehet köze hogy fél éve lett vége egy 4 éves kapcsolatának? Amit mondta soha de soha nem kezdene ujra a srac letiltva... Igy is esélytelen?

Mondjuk adok neki egy-két hetet ha addig történne valami.. Aztán törlés tiltás stb..

Csak arra lettem volna kiváncsi hogy van-e valaki aki hasonló szitu volt és jól alakultak a dolgok.... 

2015. okt. 27. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!