Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak TIC betegsége van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak TIC betegsége van (motoros és vokális egyaránt), amit kezdetben nem vettem észre. Most, hogy együtt élünk, és napokat töltünk egymással (hétvége), úgy érzem kiábrándultam belőle. Ti mit tennétek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fél éves a kapcsolatunk,de már 5 hónapja élünk együtt.A kezdetek kezdetén csak a köhögés,illetve egyre gyakoribb fura torz hang (mintha héliumos lufiba slukkolt volna) volt gyanús,amit később rángás kísért. Mostanra olyannyira elfajult a dolog,hogy mikor az ágyból tévézünk,megfájdul a fülem a folyamatos "huppogásától",és alig hallom a műsort tőle.Aztán rázendít a héliumos hangon,majd váll rángatva ugrik helyből hármat...Nem merek vele sehova elmenni,mert bár tudom,hogy nem ő tehet róla,ennek ellenére mindenki furán néz rám,és kérdezgetik,hogy milyen betegség ez...Úgy érzem teljesen kiábrándultam belőle,és nagyon idegesít...Már szinte beszélgetni sem szeretek vele a fent említett dolgok miatt.

Szerintetek én vagyok a bunkó???



#szakítás #TIC betegség
2015. okt. 27. 19:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem vagy bunkó, nem értem, a barátod miért nem mondta neked ezt, mikor megismerkedtetek...elég aljas húzás volt tőle.
2015. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért nem mondta el mert tudta, akkor nem lett volna esélye. Ezen nincs mit szépíteni, megszoksz vagy megszöksz helyzet.
2015. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

De jó,hogy ezt írjátok! Annyit őrlődök magamban,hogy mit tegyek.

Kérdeztem tőle,hogy mi ez a huppogás meg,hogy megfázott e hogy midig köhög,de azt mondja,hogy nem tudja...Annyira súlyos a dolog,hogy a teraszon ültem,telefonáltam barátnőmmel,és még barátnőm is hallotta,hogy köhög...

Pedig ha ezek nem lennének,tökéletes volna. Mindent megtesz szó nélkül,mos,főz,takarít...Bár így bele gondolva,lehet,hogy ez csak kompenzáció...

2015. okt. 27. 19:41
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudom megszokni az a baj...mert ha már fél év után ezt látom benne,ezt érzem,akkor mi lesz később?Ha igazi szerelem lenne,ezt most tolerálnám és meg sem látnám/hallanám,nem?

Utána olvastam a betegségnek,és sajnos jelenleg gyógyíthatatlan,tehát segíteni sem tudok neki.Ha pedig gerekről,családalapításról beszélünk,lehetséges,hogy a gyerek is "TICcelne".Biztos nem bírnám ki ha ketten huppognának nekem meg rángatóznának...

2015. okt. 27. 19:43
 5/22 anonim ***** válasza:

inkabb legyen benned egy nagyobb adag egeszseges onzoseg es foglalkozz a sajat boldogsagoddal es ne azzal, hogy jaj szegeny fiu osszetorik a szive ha elhagyom....


kiszerettel belole, ennyi

ezek utan van meg kerdes?


az en parom nem huppogott megis 3 ev utan ugy elvagtak az erzelmeimet iranta mint a sicc,

konnyes bucsut vettunk es mindenki ment a dolgara


nem irtal ala semmi husegnyilatkozatot, nem kotelez senki, hogy maradj vele


az hogy van ez a betegsege es erre most pont ra lehet fogni a miertet, az csak erdekesseg, de amugy magyarazkodni sem kell, egyszeruen elmult a dolog es kesz, majd jon masik

2015. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igazad van...Lehet valaki jobban tudja szeretni nálam,és meg kell adni neki az esélyt a boldogságra,szerelemre. Mert sajnos én már kiábrándultam belőle... :( Pedig olyan szépen indult,mint a nagykönyvben...Míg nem kezdte a "dolgait"...

Ti megmondanátok neki kerek perec,hogy miért,vagy inkább kegyes hazugsággal lépnétek ki a kapcsolatból? Megbántani nem szeretném...

2015. okt. 27. 20:08
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy hol olvastátok, hogy a srác eltitkolta?! Azt írta a kérdező, hogy nem vette észre...a kettő nem ugyan az.


Szerintem szakíts szerencsétlennel. Azért azt nem hiszem el, hogy 7 hónap kellett erre, hogy rágyere, hogy beteg... Nem tehet róla. Majd talál olyat, aki elfogadja így ahogy van és nem a háta mögött irkál róla egy fórumra, hogy "milyen elviselhetetlen" és nem szégyell vele utcára menni...

Ha valakit szeretek, minden hibájával szeretem.

2015. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én is ezt gondoltam az előző barátnőjéről amit írtál,mint te,mikor megtudtam,hogy beteg.Hogy meg sem érdemelte őt,hiszen olyan értékei vannak,amikért mi nők,össze tennénk a két kezünket! Sajnos 7 hónap kellett,hogy rájöjjek a TITOKRA (Titkolta,hisz a korábban feltett "miért köhögsz" kérdésre "nem tudom" volt a válasz,ami sajnos hazugság,hisz biztos forrásból tudom,hogy az előző barátnőjének beszélt a betegségéről),mert a 7 hónap alatt csak az utóbbi időben töltünk napokat kettesben együtt.Az elején annak ellenére,hogy együtt laktunk,ritkán voltunk együtt,mikor alszik,akkor pedig nem csinálja...


Nem kívánom,hogy ilyen helyzetbe kerülj,de nem is kérem,hogy megérts...Szíved joga a véleményed kinyilvánítása,és köszönöm,hogy leírtad!

2015. okt. 27. 21:07
 9/22 anonim ***** válasza:
A tic-et gyerekkorban nagyszerűen ki lehet kezelni, ezért a gyerekvállalásnál ne legyen ez szempont!
2015. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

És az apuka? Elképzelem, hogy x óràja nem aludtam, mert a pici sír,mondjuk jönnek a fogai, apuka pedig hümmög, prüszköl, ugràl...Ehhez még tàrsul a baba "TIC-je"...

Lehet ítélkeznu, de ezek az őszinte félelmeim...

2015. okt. 27. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!