Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek az ex problémát? Ez normális?

Figyelt kérdés
25 éves a párom, én 22 vagyok, 2 éve vagyunk együtt. Van egy exbarátnője, akivel 4 évig voltak együtt, de időnként szakítottak, sokat veszekedtek, egy kis hisztis leányzó volt stb. Szakításuk után is még időnként összejártak, a lány húzta a barátom agyát. Aztán összejöttünk, egyszer találkoztak ezek után is majd jól összevesztek. Nekem már itt is fura volt, de mindegy. Aztán a lány letiltotta facebookon. Most meg újra beszélgetnek, mintha minden jó lenne. Nekem az az érzésem, hogy csak játszadozik vele, kihasználja, és ez eléggé zavar engem. Mondja, hogy már nem érdekli, de attól még beszélgetnek, veszekednek időnként. Normális ez? Ez a "játszma" kettőjük közt (összeveszünk, leszarjuk egymást, kibékülünk....) örökké fog tartani?
2015. okt. 27. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
engem nagyon zavarna.
2015. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 manó1235 ***** válasza:
Szerintem nem normális, ha veled akar lenni rád koncentrál és nem foglalkozik az exével. Jó persze mindenkinek eszébe jutnak a múltbéli dolgok és kapcsolatok néha, a az utcán találkoznak és Szia hogy vagy? az is bele fér, nem muszáj mindenkinek haraggal elválni. De ha ők mindig veszekednek ne is beszéljenek, nem véletlenül volt rossz az a kapcsolat, oka volt h idáig eljutottak. Az a baj hogy szerintem a csaj kiélvezi a helyzetét, és sikernek könyveli el hogy melletted ugyan úgy felütheti néha a fejét. A srácnak kéne határozottabbnak lenni és megmondani neki a tutit. 21/L
2015. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtem a párommal,ő is tartotta a kapcsolatot az exével.Minden nap beszéltek telefonon.Ez még nem is zavart,de mikor kiderült hogy fél év után is a párom fizeti a telefonszámláját,azon kiakadtam.
2015. okt. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!