Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom eldönteni, hogy vele maradjak vagy sem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem szeretem, a jövőképünk egyezik, de ezen kívül szinte semmi más nem. Nagyon zavar,hogy amiket én szeretek ,ő nemhogy nem szereti,ami még úgy nem lenne baj,(bár szerintem az baj,hgy szinte semmi közös nincs)de egyenesen hülyeségnek tartja,vagy lenézi.

Megvagyunk,de teljesen ellentétesek.

Így nem tudom,mekkora esélye van a kapcsolatnak hosszútávon.

De nem tudom,jó döntés lenne-e végetvetni.

Hol így érzem,hol úgy.


2015. okt. 27. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Mi tart össze benneteket? Ezek alapján csak azt tudom elképzelni, hogy legalább az ágyban egyezik az ízlésetek. Merthogy nem tisztel téged a párod, az is biztos. Ilyen esetben, ha legalább a tisztelet meglenne egymás iránt, akkor még működhetne a kapcsolat. Így viszont én biztos, hogy nem maradnék együtt az illetővel.

Az én párommal is hasonló a helyzet. Teljesen más az ízlésünk zeneileg, meg úgy általában, de tiszteljük annyira a másikat, hogy nem fikázzuk, elfogadjuk egymás véleményét.

2015. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél rendet magadban, és gondold át, hogy mit is szeretnél, mit vársz általánosságban egy kapcsolattól a jövőre nézve. Mi nem tudjuk eldönteni helyetted.
2015. okt. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha felmerült benned a kérdés, akkor nem akarsz vele lenni.
2015. okt. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azért jöttem össze a párommal, mert azt hittem mennyi közös van bennünk.Ő is testépítő,imádja a Tiszát,szeret főzni,stb.

Most bilibe lóg a kezem.Ő lusta edzeni,ha én csinálom mindig lefikáz,úszni nem szeret csak horgászni és a főzés is kizárólag rám maradt.Borzasztóan lusta,ha tehetné egész nap döglene az ágyban és lesné a tévét.

Ha megkérem valamire,a válasz nem vagy mindjárt vagy kicsit később. Agyamra megy hogy ilyen tutyimutyi.

2015. okt. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!