Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok csinálni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Megrögzött szoknyabolond vagyok. Hiába vagyok szerelmes a páromba, kell a friss hús. Néhány exemmel is összejárok szexelni, de ettől függetlenül folyamatosan keresem a lehetőségeket. A korábbi barátnőimmel is így voltam, a jelenlegivel is és úgy érzem, a következőkkel is így lennék. Nagyon zavar, de nem tudok tenni ellene.
2015. okt. 28. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudni tudnál szerintem, csak nem igazán akarsz.


Véleményem szerint nem vagy még kész egy ténylegesen komoly párkapcsolatra. Ezzel önmagában nincs gond, de gondolom a barátnőd nem tud ezekről a kis félrekacsintásaidról, és ugyebár, az már probléma. Javaslom, hogy ezt inkább szabadon tedd, állandó barátnő nélkül, és miután már felnőttél picit, tanultál némi önkontrollt, satöbbi, akkor szerezz egy értelmes párkapcsolatot. Addig felesleges, mert te magad is mondod, hogy ez lesz a vége egyelőre mindegyiknek.


Mellesleg, ha igazán szerelmes lennél, nem tudnál olyat csinálni, amiben megvan az a lehetőség, hogy bántanád. És ha megtudná a barátnőd, hogy folyamatosan csalod, akkor bizony nagyon fájna neki. Ez nem szerelem, ez csak egy állandósított szexkapcsolat, amiben így érzel, semmi több.

2015. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Függőség. Van egy nagyobb erő az életedben, ami mindig belevisz, nem tudsz ellenállni. Mint másnak a cigi.

Nekem tiniként volt ilyen a fiúkkal való összejövésben. (nem feküdtem le velük, max. petting.) egyszerűen tudtam, hogy gáz, tudtam, hogy így a normális pasik megvetnek, de nem tudtam ellenállni.

Aztán hál Istennek történt valami nagy dolog az életemben, ami megtörte ezt a függőséget, és pont ez volt a jele, hogy tudtam végre nemet mondani.

2015. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű. Amikor valakivel összejössz, akkor nyílt lapokkal játszol. Elmondod nekik, hogy te ilyen vagy és kész, ha ezt elfogadják lesz kapcsolat, ha nem fogadják el, akkor nem kezdesz velük. A nyíltság fontos erény!!!!!!!
2015. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el kezeltesd ki magad, mert tudnál mit tenni ellene, csak nem akarsz, pedig te is tudod, hogy amit művelsz, az nem egészséges jellemre vall. Én a közelmúltban kavartam egyszerre két férfivel, egyikbe sem voltam szerelmes, de mégis egy idő után egy utolsó féregnek éreztem magam, hogy átverem őket, és a lelkiismeretem nem bírta tovább elviselni a helyzetet. Ha a te lelkiismereted nem jelez, akkor ott komoly pszichológiai gondok vannak.
2015. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy nem voltál még sosem szerelmes.
2015. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két dolgot tudsz csinálni:


1.: Nyiltan felvállalod, nem hazudol erről senkinek, és aki nem akar így kapcsolatban lenni veled, arról lemondasz, a többiekkel meg kedvesi kapcsolatot ápolsz. Szerintem ha volna 3, 6 vagy 11 állandó kedvesed, akkor nem kívánnád a friss húst.


Ha ez nem így van, és még mindig kell a friss hús, akkor jön a 2. verzió.


2.: Ez egy függőség, és az slaa.hu oldalon találsz segítséget, illetve addiktológushoz tudsz fordulni. Illetve szexológushoz.

2015. nov. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!