Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég húzós hetem van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég húzós hetem van az egyetemen, és a barátom így reagál rá? Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok, ezen a héten eléggé feltornyosultak a vizsgák,zh-k, beadandók számomra, viszont mondtam a barátomnak hogy talán szerdán, azaz ma nála tudok aludni.

Ma viszont már úgy látom, hogy nem fog beleférni az időmbe, mert haladnom kell a tanulással, és ezt mondtam is neki telefonon.

A reakciója pedig az volt rá, hogy "azért lenne jó,ha nála aludnék, mert már kezd rosszul lenni" (ezt szexuális értelemben szokta mondani)- teszem hozzá 3 napja voltunk együtt utoljára! 3!

Most csak én vagyok ilyen gyenge lelkű? Vagy másnak is jobban esett volna, ha azt mondja, hogy "aludj nálam,mert nagyon hiányzol, rég láttalak!"


Ezt nem említettem meg Neki, nem kezdtem el rajta hisztizni,vagy ilyesmi.


2015. okt. 28. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Pót zh.
2015. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szeditek össze ezt a sok gyökeret?


A másik: nincs keze? Vagy mi a phasz?

2015. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a tanarnal pipazassal nem akarnal atmenni gondolom, ezert a baratodat illene...:) Amugy megerthetne teged.
2015. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is vizsgáim és zh-im vannak két gyerek és férj mellett. És igen, én is itt gyakorizok. Mert mindenkinek arra van ideje,amire akarja, hogy legyen. Neked is. Itt is írogatsz, ennyi erővel a barátodra is maradna időd, ha akarnád. Az ő stílusa is elég fura, de a tiéd se jobb, szerintem.
2015. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 gondolom 2 gyerek mellett már nincs időd lépést tartani a korral, de már kitalálták a mobilinternetet, amivel akár utazás közben is lehet gyakorizni. :)
2015. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Mondd a barátodnak, hogy menjen át! Amíg hason fekve tanulsz addig ki tud nyalni és meg tud csinálni.
2015. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért feljönni gyakorira és kiírni egy kérdést max 5 perc alatt, meg pár óránként max 5 perc alatt elolvasni a válaszokat messze nem visz el annyi időt, mint a barátjánál aludni. Őt is felhívta, beszélni van ideje vele. Miért kell ezzel bántani szegény lányt?


Barátom is egyetemen van még, én már lassan végzek de ő még fiatalabb picit és sok zh-ja van. És ha másnap zh akkor sose alszik nálam, amúgy meg minden nap. Ha csak egy zh van akkor egy fél órára fel szoktam menni hozzá este/délután, de ha mondta, hogy most nagyon el van maradva, akkor ennyivel sem zaklatom, majd látom másnap. Ha olyan zh hete volt, akkor volt hogy 3-4-5 napig nem aludt nálam. Aztán bepótoltuk. Ez nem hisztialap szerintem... Jogosan nem esik jól, amit mondott, bár vedd úgy, hogy csak poénkodni akart és ne foglalkozz vele. Hátha tényleg csak poénnak szánta.

2015. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!