Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal mikor nem vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal mikor nem vagyunk együtt viberen tartjuk a kapcsolatot és tegnap egész nap nem írt nekem csak mert fáradt volt. Érdemes őt emiatt büntetnem?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

büntetni? :O

rendőr vagy, ő meg börtönben van? :O


22F

2015. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a tini párkapcsolatok kategória inkább? Felnőtt emberben ilyesmi fel sem merül...
2015. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2015. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez a "büntetni" dolog olyan óvodás dolog. Lusta volt írni, vagy nem akart, bizonyára megterhelő volt bepötyögni pár karaktert, hogy mizu, élsz-e, hogy vagy. Ha most Te játszod meg ezt vele, valószínűleg nem rendíti meg, mert tudja, hogy miért csinálod.
2015. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te se voltál még túlterhelt, kérdező... :-)
2015. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, miért kell egyvégtében egymás s.ggében lenni egy pár két tagjának. Ha meg véletlen nincsenek épp együtt, akkor negyedóránként sms, telefon, viber, face, chat stb. A pasik ebbe előbb-utóbb belefáradnak, a nők általában jobban bírják, de nekem azért ebből rövid úton elegem lenne. Szeretem a párom, sok év után is szerelmes vagyok bele, de nekem és neki is jó, ha kicsit magunkban tudunk lenni, a munkára koncentrálni vagy egyszerűen csak magunkra. Igen, ha programja van este, baromira élvezem, hogy egyedül vagyok kicsit, hogy hanyatt dőlhetek egy kád forró vízben és senkivel nem kell kommunikálnom. Nem mondom, ha ilyenkor felhív, annak is örülök, de jó az a pár óra nélküle. És aztán milyen jó, amikor újra találkozunk és lehet örülni!
2015. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

>büntetnem.


Nem érdemes, te ostoba liba.

2015. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Büntetni? Persze, érdemes, ha azt akarod, hogy a későbbiekben ne őszintén közeledjen hozzád. Aztán ne csodálkozz, ha véletlen kinyílik a szeme, és otthagy téged. Ugyanis ha valaki egy ilyen jelentéktelen dolog miatt "büntet" egy párkapcsolatban, akkor később mekkora hisztit fog csapni, ha tényleg lesz is rá egy kevés oka. A büntetésnek van ilyen mellékhatása is, csak hogy tudd.
2015. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég büntetés vagy te neki. :D
2015. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyet büntetni?Mit csinálhatsz vele,ha nem ér rá találkozni?Te nagyon ráérsz.Bár ennyi bajom lenne az életben,mint neked.
2015. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!