Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet később beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet később beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi nő barátság, ami 2 éve tart, semmi testiség, csak barátság, ami olyan mint egy kapcsolat, mert mindig együtt vagyunk, minden nap beszélünk, találkozunk.


Lehet az, hogy a férfi többet érez, csak fél bevallani? Mert attól tart akkor vége a barátságnak..

Ezt egyébként ő mondta a nyäron, amikor még tényleg csak barátkent tekintettem rá



2015. okt. 28. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs ilyen
2015. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Tinik közt van.
2015. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19 évesen ismertem meg a barátomat és három évig csak barátok voltunk. Csak így alakult, aztán elkezdtük kerülgetni egymást és azóta (két éve) együtt vagyunk. Szerintem amikor megismertük egymást, még nem tudtunk volna értékelni egymásban olyan dolgokat, amik most alap dolgok mindkettőnknek. Sokat értünk az eltelt idő alatt, változtak az elvárásaink, és mindketten azonos irányba fejlődtünk. Szerintem ezért jöttünk össze most és nem akkor.
2015. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeséget mint az, hogy csak barátságból fejlődik ki és hosszan tartó szerelem lesz...


Persze, biztos találsz majd embereket akik ezt mondják, de azért ott van az is, hogy ha nem figyelnek fel rád, akkor éppen azért mert más után rohannak és egy idő után ott van a "ha nincsen ló, jó a szamár is" effekt. És persze a megszokás is nagy úr, az emberek gyakran érzik emiatt szerelmesnek magukat és szakítás után is emiatt furcsa/rossz.


Én úgy gondolom, hogy ha az elején nem alakult ki valami (és nem azért mert éppen jártál vagy ő járt valakivel), akkor annak megvan az oka.

2015. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.
2015. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!