Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szerethet, vagy nem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerethet, vagy nem? Nem tudom elhinni neki.

Figyelt kérdés

Általában én hívom őt, ő engem sosem, bár ez lehet, hogy amiatt, vagy hogy nekem olcsóbb, mindegy, de sms-t szokott néha küldeni. Nekem például elképzelhetetlen lenne, hogy ne válaszoljak neki, de ő elég gyakran feledkezik meg erről.

Messze élünk egymástól így ritkán tudunk találkozni. Ha megbeszélünk egy időpontot, szinte biztos, hogy átteszi, mert közbejön valami. Most is csak azért tudunk találkozni, mert épp Budapesten van dolga. Úgy érzem én közel sem vagyok neki annyira fontos, mint mondja. Mert sokszor mondja, hogy szeret, hogy fontos vagyok neki, és sosem verne át stb.

Én olyan unalmasnak tartom magam, nem is tudom elképzelni, hogy egy olyan ember, mint ő szeressen engem. Ő engem mindig megnevettet én őt alig...

Nagyon szeretem és attól tartok túl tökéletesnek látom...



2015. okt. 28. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért hülyeség távkapcsolatban szenvedni.
2015. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, de ha egyszer szeretem.. Nagyobb szenvedés lenne azt mondani neki, hogy a távolság miatt hagyjuk. Nem is lennék képes rá.
2015. okt. 28. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
De ez így jobb? Biztos találnál valakit, akivel minden nap tudsz találkozni. Így semmi közös élményetek nincs, csak pár sms. Ez nem kapcsolat.
2015. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, csak a távolság miatt nem tudom azt mondani, hogy nem akarok tőle semmit. Valószínűleg még sokáig szenvednék a hiánya miatt és átkoznám magam, hogy milyen hülye voltam. Szóval nem járható út, csak ha tényleg lenne más ok is.
2015. okt. 28. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
A kifejtésed alapján van ott más ok is, jócskán...
2015. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem elég ok, hogy mindig valami közbejön s átteszi? (mindig valami fontosabb mint te neki). Nekem elég volna bőven.
2015. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!