Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál azzal a pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál azzal a pasival aki folyton megakar változtatni?

Figyelt kérdés
Akivel hetente vannak veszekedések, hogy nem tetszik a ruha ami rajtad van, hogy nem vagy elég nőies (nem szereted a rózsaszínt, meg a cuki dolgokat) stb. Huszonévesekről van szó, nem kis pisisekről. Állandó megfelelési kényszer a lány részéről, de már egyre nehezebben bírja. fél éve együtt, 1-2 hónapja ez az állapot. Szerintetek?
2010. márc. 17. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hát szerintem midnenki fogadja el a párját amilyen, vagy ha nem megfelő neki akkor keressen mást

ha nekem féléves kapcsolatom lenne és már 1 hónapja ez lenne biztos elgondolkodnék rajta hogy van e értelme együttmaradni

2010. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kihűlt a kapcsolat...a barátod más lányra vágyik... mm nem azt mondom h megcsal,csak azóta lehet változott a női ideálja. v hasonló...
2010. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, egy kedves barátomról, aki nekem panaszkodik.
2010. márc. 17. 20:58
 4/16 anonim ***** válasza:
az már nem jelent valami jót, ha megakarja változtatni a csajt, szeresse úgy ahogy van, ha meg nem felel meg az elvárásainak, keressen mást
2010. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen élményem. Két nap után szerelmet vallott, de folyton cseszegetett, hogy ne legyek ilyen idétlen és infantilis. Nem illettünk össze, nem passzolt a személyiségünk. 2 hónapig voltunk együtt. Kb már másnap volt másik csaja, én meg örültem, hogy megszabadultam tőle...

23L

2010. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Termszetesen nem vagyok senkinek a szolgaja,es barmenynire is szeretem a fiut nem alkalmaszkodom hozza ilyen modon!

A stilusomat en alakitom ki a ruhaimat en valasztom es ebbe neki nincs beleszolasa.Ha szeret ugy szeret ahogy vagyok szorostol borostul.Ezek szerint a lany nem az elkepzelt lany szamara es probalja formalni az o kedvere. En szakitanek es megmondanam,hogy keresd meg a megfelelot mig meg nem kapod azt akit akarsz :) Ez nem termeszetes egy kapcsoaltban hogy a masik valtoztatni probalja a parjat!

S.

S.

2010. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát az baj ha nem fogad el olyannak amilyen vagy
2010. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen kapcsolatom, 2 évig tartott. Soha nem követem el mégegyszer ezt a hibát.
2010. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Dettó. nekem is volt ilyen kapcsolatom, nekem is 2 évig tartott, és szintén soha többet. :)


Igen, mostani ésszel már nem várnék 2 évet, az első ilyen jelnél dobnám. De azonnal.

2010. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sajnos tudom milyen érzés ez! Az én párom naponta elmondja, h milyen gyönyörű vagyok neki, majd fél órával később közli, h mennyünk le kondiba, mert nem ártana, ha egy kicsit rádolgoznék a popsimra (jelzem 1,5 éve vagyunk együtt és ezalatt 2 kg híztam! Sztem nem sok!) Folyton piszkál a bajuszkám miatt is, pedig tényleg alig látszik, tehát nem durva, na meg szőke is vagyok, de ha egyszer elkezdem szedni, akkor nincs megállás és folyamatosan kell gyantáznom, és ezt elkerülném ha lehet!!

Én tudom, h szeret, de megőrjít ezekkel a kis szurkálásokkal! Amikor meg megkérdezem, h mit szólna hozzá, ha én is kritizálnám őt, akkor azt mondja, h "jó befejeztem! Nem mondom többet!" De ez sajna csak arra a napra vonatkozik!

Nagyon unom már, és rosszul is esik, szóval attól tartok, h emiatt ki fogok ábrándulni belőle! 24/L

2010. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!