Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet az évfordulonkon a legjobb barátnőjével nagyon hülyén érzem magam mit tegyek? Mi lenne a legjobb? Tőbbi lent

Figyelt kérdés
Most voltunk 2 évesek és egy házibuliba ünnepeltünk a haverokkal ott volt barátnőm legjobb barátnője aki tényleg csinos de jozanul nem érdekelt volna hiszen a barátnőmet szeretem csak sajnos sokat sikerült inni. elmentem a boltba egy kis harapni valoért és láttam hogy jön utánam ott elkezdtünk beszélgetni majd amikor visszamentünk a házba fent az egyik szobába felmentem oda is utánam jött aztán megcsokolt és sajnos nem birtam ellen állni és megtörtént...
2015. nov. 3. 06:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Helyedben mégis csak átgondolnám szeretem a párom ha ittasságra hivatkozva csókolózol a barátnőjével. Más gondolatban elkalandozni bár az sem szép dolog annyira, de hogy meg is tenni... Pláne ha nem is tetszik. Ezek szerint mégis azért. Ha nem mondod el, bírja a lelkiismereted? S a barátnője?
2015. nov. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
4%
Én a helyedben azt csinálnám,mintha meg se történt volna,többet nem beszélnék a csajjal,és letagadnám ha kikotyogna valamit.
2015. nov. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
5%
Más b+ örülne ha ilyen kalandja lenne. Te meg ezen problémázol...
2015. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélnek meg sűrűn találkoznak és általába én is ott vagyok szoval nehéz lessz ugy tenni mint ha nem történt volna semmi
2015. nov. 3. 08:10
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Azzz igen!

Ezt kapják a normális lányok!

Drágám, ma évfordulónk van, én már gondoskodtam meglepiről, megbtam a barátnődet!

Pfuj, ezért nkmkutya!!

2015. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Szép, nem csak te de a barátnője se semmi. Minek ellenség, ha ti is ott vagytok? :D

A pia nem mentség, az csak kihozza a dolgokat. A megcsalás megcsalás a pia meg csak ürügy. A te lelkiismereteden múlik, hogy elmondod-e de nem irigylem a barátnődet mert két fontosnak hitt embertől meg kell válnia.

2015. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%
Mondd el a csajodnak.
2015. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Mentsd meg a csajodat magadtól: ásd el magad!
2015. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%
Keves ennél undorítóbb dolgot olvastam mostanában az oldalon . A többiek jól mondtak , minek ellenség ha itt vagytok ti is. Ne nevezd a csajt a barátnőjének mert nem az, a ku*** találóbb szó ra , de te is ugyanolyan rossz vagy , ha nem rosszabb . Az ilyen embereket nem szabadna normális emberek közelébe engedni .
2015. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalanok vagytok mind a ketten és még képes vagy azt írni/mondani, hogy szereted a barátnődet. Hát az nem itt kezdődik. A kis ribiddel együtt nagy taps jár nektek, szerencsétlen lány , nem is tudja, hogy milyen férgekkel veszi körbe magát.

Hogy mit tegyél? Ha ehhez volt elég merszed, legyen ahhoz is,hogy bevallod, mert ha később derül ki sokkal rosszabb lesz.

2015. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!