Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány jel ami talán a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány jel ami talán a kapcsolatunk végét jelezheti? Lépnem kéne? (Lent)

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt párommal, nagy hibánk hogy már a legelejétől nem jártunk el rendszeresen valahová, mimdig náluk/nálunk voltunk dolgoztunk/suliztunk és ennyi. Most egy munkahelyen, egy műszakba járunk. Én beköltöztem a városba( panellakásba amit anyám vett nekem). Ő nem hajlandó beköltözni.. IGAZI VIDÉKI GYEREK! Szóval már itt egy probléma ez is. Másrészt elmondhatatlanul családcentrikus. A családja ezt kihasználja, sőt...! Mindent rá hárul. Szerelés, pénz, bármi a házkörül... ami soha nem tetszett és mostanában hangot is adok neki, ami viszont neki nem tetszik. Nincs meg a gyengédség a kapcsolatunkban, a tolerancia... az én családom szar, az övé sérthetetlen. Pedig valójában csak az övével van problémánk. Nemrég volt egy nagyon csúnya vitánk, és megütött. Hozzáteszem, nem megvert , nem úgy ütött meg, hogy az akkora fájdalmat okozzon, inkább a tudat fájt, hogy igen megtette... nem igazán tudom túltenni ezen magam, és megbocsájtani ezt neki. Tudom, hogy az eszem szerint lépnem kéne, és már kellett volna régen, de nem könnyű egyáltalán... 😦 Leginkább segítőkész emberek válaszát szeretném, akik tudják milyen az mikor igazán, tiszta szívünkből szeretünk valakit.
2015. nov. 4. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar veled közös életet, nem hajlandó elköltözni a mamahotelből, és még meg is üt /amire nincs mentség/ akkor miért vagy vele?
2015. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mást vártok az élettől, nem tisztelitek egymást eléggé, nincsenek megfelelő közös programok, képest volt téged megütni ( nálam ez bármilyen formában azonnali szakítással járna), fiatal vagy, nincs közös gyereketek, van munkád, saját lakásod. Mégis miért kell ezen gondolkodni? Sok sikert a jövőben és találj olyan párt, akivel igazán boldog leszel. :)

( Nekem is volt egy komoly szakításom 3,5 év után, nagyon durva következményekkel, de nem bántam meg, sokkal boldgabb vagyok, ha esetleg érdekel, szívesen elmesélem.)

2015. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden mondatnál bólintottam: igen, ideje véget vetni ennek.

De, hogy meg is ütött - mindegy mekkorát: elege is van belőled, meg ez neki bele is fér.

Szerintem nem, egy párkapcsolatba meg főleg nem.

(felnőtt emberként meg az a családcentrikus, aki összeköltözik veled, megkéri a kezed, gyereket akar...)

2015. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Nem tervez veled közös jövőt.

Az meg, hogy mennyire ütött meg - miért kérdés?

Most csak kicsit, ha maradsz vele, majd belejön.

2015. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!