Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mond, hihetek neki?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve élünk szexuális életet,a szexben nagyon nehezen tudok elmenni,egy-két alkalom volt kb mikor szexben mentem el. Néha szex után valamilyen okból vitáztunk. Megkérdeztem mást is és azt mondta rossz nekem, hogy nem megyek el ezért tudat alatt veszekszek vele szex után. Fiatalok vagyunk és ennek ellenére is van olyan, hogy két hétig nem szexelünk. Kérdeztem a párom hogy mi az oka ennek miért nem kezdeményez többet ha akar ( sokszor én kezdeményezek) és erre azt válaszolta, hogy azért mert fél attól,hogy megint veszekszünk utána. Vajon hihetek neki vagy nem kíván? Egyébként általában hamar elmegy és úgy veszem észre,hogy élvezi is,lehetséges,hogy tényleg emiatt nincs rendszeres szex?
2015. nov. 6. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Siman igaz lehet. Nekem is barmitol elmenne a kedvem, ha szinte biztos lenne az, hogy utana ossze fogunk megint veszni.
2015. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, igazat mond. Sőt, az is igaz lehet, hogy tudat alatt azért vesztek össze, mert te kielégítetlen maradsz.

Utólag átgondolva nálunk ugyan ez ment régen. Mindig csak sima együttléttel együtt voltunk, ő elment, én meg nem tudtam. Többször elmondtam neki, hogy nekem hüvely orgazmusom 1X van egy évbe, a legtöbb nőnek csikló orgazmusa van, nekem is inkább, és azt meg máshogy tudja produkálni.Hiába mondtam neki, semmi.

És igen, bár ő kezdeményezett szexet, de tényleg sokszor alakítottam ki veszekedést utána. Nem volt direkt.

Aztán egyszer jóhelyre nyúlt végre, elmentem, és utána már mindig lehetett instruálni kicsit, utána már szinte mindig el tudtam menni, és soha nem volt veszekedés szex után. EGyrészt igazat mond, másrészt fontos, igen fontos, hogy miért nem tudsz elmenni?

Ezt meg kell oldani, ez nem normális, nem jó és hosszútávon nem fenntartható dolog.

2015. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Én amondó vagyok (nőként), hogy nagyrészben a nőtől függ, hogy eltudunk-e menni. Kell ismerni a saját tested annyira, hogy mi jó neked. És nyilván úgy csinálni, vagy ezt elmondani. Szóval hölgyek, ideje felfedezni a testetek!


22/N

2015. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 év alatt 2 siker... én értem, hogy miért tartózkodó.

Szerintem arra kéne rávezetned, hogy akkor lesz ügyesebb szerető, ha minél többször csináljátok, és akkor tovább lesz képes az aktusra, így aztán hátha neked is jó lesz.

2015. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!