Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van, létezik ilyen ember? 22L

Figyelt kérdés

Leírása: Párkapcsolatban él. Látszik, (panaszokból, hozzáállásból, viselkedésből), hogy valami nincs rendjén. Talán szíve szerint az illető már valaki más mellett lenne. SŐT! DE! Nagyon jók a körülmények. Rendes, megbízható párja van, tipikus jó férj/feleség jelölt. Magyarán, kár lenne otthagyni, felrúgni mindent, mikor olyan szépe elvolt(van) tervezve az egész. A külső megfigyelő azt látják, hogy minden rendben a kapcsolttal, nem hanyagolják egymást, igazából minden jól működik, elvannak, persze látszólag. Az emberünk a párjának úgy is tünteti fel, hogy a kapcsolatuk rendben van. Komolyak a szándékai.


A kapcsolatot mégis 'megmérgezi'ez a....Mi is ez? (hazugságok, titkolózások, letagadások, sunyiságok)

Tudni való, hogy nagy a bibi, mégis megy a "minden rendben" a párja előtt. Fenntartja ezt az állapotot, helyzetet. Egy dologra vágyik és egy másikat csinál. Belekényszeríti magát ebbe a helyzetbe csak azért, mert be volt tervezve az örökkön-örökké egy jó férj/feleségjelölttel akit képtelen elhagyni? vagy nem is akar? Nem mer?


Szerintetek van ilyen? Mert én ezt vettem észre az egyik ismerősömön.


Látom, hogy kínlódik, de nyel egyet és megy tovább, Pedig csak 21 éves...


Miért jó ez így valakinek?

Fél, hogy nem lesz más?


2015. nov. 6. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, van ez nem újdonság, túl sok ilyen van sajnos.

A legtöbben félnek otthagyni.

2015. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tipikusan az amikor az emberek maradnak a biztos rossznál, minthogy továbblépjenek a bizonytalan jóba.
2015. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyáva kilépni abból a kapcsolatból ami már nem teszi boldoggá, és még a párjával sem képes őszinte lenni. Gerinctelen, tisztességtelen ember.


Én is ismerek olyan házasságot ahol nem boldogok, mégsem válnak. Ott mindkét fél csalja a másikat, tudják is , a csaj csalta folyamatosan, az esküvő után 1-2 évvel a férje rájött, és azóta ő is. Ordítozás, veszekedés van napi szinten. Egyértelmű, hogy boldogtalanok, mégsem válnak. Én csak a nő kisgyerekét sajnálom, aki ebben nő fel.

Gyávák újrakezdeni, megadni egymásnak a minimum tiszteletet, és békében elválni, újraépíteni az életüket. Emberileg gyenge jellemek. Ennyi.

2015. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!