Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van velem?

Figyelt kérdés
A barátnőm eléggé elhanyagolom, többször elmondta, hogy mi a baj, mi zavarja.Ha beszélünk, akkor sokszor "flegma" vagyok, és ő tartja életben a beszélgetést. Nem bízik már bennem, mert már egy ideje ez megy, és én megigértem neki, hogy változtatok ezeken, de nem tettem semmit. Nem vagyok vele túl romantikus, pedig szeretnék az lenni. Gyerekes is szoktam lenni, mert elvárom, hogy apróságokat észrevegyen. Kérlek titeket, segítsetek, hogy mit tegyek, mert boldoggá akarom őt tenni, hogy ne szenvedés legyen mellettem az élete.. Szeretjük egymást nagyon nagyon, de ez édeskevés.. minden tippet, ötletet és oltást szívesen olvasok

2015. nov. 6. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nehezen mutatod ki az érzelmeidet. Nem lehet esetleg egy gyerekkori trauma? Szeretethiányos voltál, elhanyagoltak a szüleid, ilyesmi?
2015. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy bármi komoly megrázkódtatáson estem volna át.. A szüleimmel nincs gond, ők mindig is szerettek, nem váltak el,szeretik egymást. Ha nem tudom kimutatni az érzelmeim, akkor mit tudnék tenni ellene?
2015. nov. 6. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl. kezdetnek mutasd meg baratnodnek hogy kiirtad ezt a kerdest es hogy segitseket kertel.
2015. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kezdetnek nem rossz, de utána? mi lesz, ha ismét nem változtatok semmin? már 3x elmondta,hogy mi a baj(leírtam) és ezekből így elege is lett,de nem akarom elveszíteni, viszont mivel már csalódott bennem emiatt, hogy elhitte hogy valtoztatok, de nem tettem, így hiába mondanám neki, ami érthető is.. hogyan szerezzem vissza a bizalmát?
2015. nov. 6. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne, ne mutasd meg, mert az kicsit olyan mintha azért tetted volna, hogy lássa változni akarsz és csak ennyire vagy képes.


Igazából pontos tanácsot nem tudok adni, mert én meg érezni nem tudok egyáltaáln senki iránt semmit, annyira kiölték belőlem. De az tény, hogy apró dolgokkal kell elkezdeni. Mosolyogj random egy emberre az utcán, pozitívan állj a dolgokhoz, örülj apróságoknak meg ilyenek. Hátha...

2015. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem mutattam meg neki.. Nem baj, azért köszönöm a tippeket, hasznosnak tartom őket
2015. nov. 6. 22:05
 7/7 omba ***** válasza:

" én megigértem neki, hogy változtatok ezeken, de nem tettem semmit." - hát az nálam piros lapot ér, mindegy milyen témában.

Ha nem is akarsz semmit tenni, akkor ne ígérj, ha megígéred, akkor meg tedd meg.

2015. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!