Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi erre a megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi erre a megoldás? Mi itt a probléma? 20/L

Figyelt kérdés

Mi erről az őszinte véleményetek?


Milyen kapcsolat ez? Kivülről irigylem, de vannak fenntartásaim.20L

Szóval. Adott egy pár. A pár fiú tagja az egyik legjobb barátom. 5 éve vannak együtt. A lány 18, a barátom 21.


A barátom halál komolyan veszi ezt a kapcsolatot. Vagy két évvel ezelőtt még azt mondta: ő lesz a feleségem. Nagyon sokat segíti a lányt, sokat fektet a kapcsolatba. A családnak is bejön a leányzó, szerény, rendes stb. Nagy az összhang.


Egy ideje összehaverkodott egy csajjal a barátom. Tisztában vagyok azzal, hogy milyen egy fiú-lány barátság, mert a miénk pl. az. Én úgy nézek a fiúbarátokra, mint a lánybarátokra. Nem rosszból, nem kell félreérteni, hogy nőnek nézem őket, egyszerűen mint pasi egyik sem érdekel, kiverne a víz, ha meg kellene csókolni őket. Szóval így értem.


Na most pont emiatt tudom, látom, hogy ezzel a csajjal nem baráti a kapcsolatuk. Csak annak tüntetik fel. A megérzésem nem csalt. Mivel az egyik legjobb barátom, kitálalt nekem idővel. Nem bírta magában tartani. Sőt, sms-eket, e-mail üzeneteket is mutatott. A csaj szingli és ilyesmiket írt neki a barátom:

"Olyan jól nézel ki mindig."Úgy felizgattál ma". "Sokszor belegondoltam, hogy milyen lenne, ha mi szeretkeznénk egy jót."."Ha látlak, legszívesebben azt csinálnám veled"." Látom rajtad, hogy kívánsz te is engem"."Ma is olyan szép vagy" "Mindig szép vagy". "Dögös voltál a minap" "Bárcsak olyan bnőm lenne, mint te..." stb...


Én ezen meglepődtem... Nagyon!


Igaz, mostanság már nincsenek olyan jóban, inkább átfordult valami másba a dolog. Nem irogat ilyeneket, nem találkozgatnak (mert találkozgattak is, de nem csalta meg, csak dumálgattak, ami igaz, ha megcsalta volna, bevallaná nekem). Szóval a nyálcsorgás elmaradt azóta, de sunyiba jóban vannak. A múltkor is láttam őket beszélgetni és elég furán viselkedett, szerintem kissé beleszeretett...De ez csak tipp, viszont ismerem már, okkal gyanítom...


Az is érdekes, ha összatalálkozunk a xsajjal, kiszúrja rögtön, úgy nézi, meg vigyorog rá bambán, integet neki meg minden, ha meg ott a bnője, lesüti és levegőnek veszi. Pedig a csaj nézte is, de a haverom direkt nem nézett rá, direkt nem köszönt. Ez is fura.


Minek csinálja ezt? A csajával megvannak nagyon is.


Kérdeztem, hogy szakítani akar e. Nem válaszolt rá, nem akart nem beszélni erről, tartózkodott. Annyit mondott igaz, hogy ezt nem érthetem, ahogy senki más sem. Na ez meg mit jelenthet? Tág fogalom.


Elég sz-r így. Nem az én dolgom, de belevon mindig, ő mondja el, panaszkodik, lekizik nekem. Segítenék, de hogyan?


Mi lenne szerintetek a megoldás? Most őszintén? Miért van ez így?


Persze kivülről minden csicsás...


Láttom rajta, ha egy légtérbe van a két csaj, összeszorul vmi benne.


Amúgy a bnő: átlagos lány, rendes, de semmi extra, tipikus szürke kisegér. Nem egy szépség, de nem is csúnya.


A csaj: szép, dögös, de nem kirívóan. Vagyis nem láttam még soha r!b!sen öltözni se semmi. Értelmes a srác szerint, bár ha nem lenne, nem csevegett volna vele. Szóval vonzó nő.


De ezek csak külsőséges és az én meglátásom.


Mi a probléma? Az itt a kérdés.


2015. nov. 7. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem élte még ki magát a srác.
2015. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:

"Bevallaná nekem"

Ahaaaaaa...

Abban nem lennék biztos.

Talán csak fél kilépni a megszokottból.

2015. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet azért ilyen távolságtartó mostanában a barátod,mert a csajt dugja az utóbbi időben, és azt a látszatot akarja kelteni,már nincsenek igazán jóban.

Ha ez így van,és van egy kis esze,nem fogja elmondani neked.

Mit tegyél?

Semmit.

Nem a te dolgod, nem jó ilyenbe belefolyni, másnak az életébe túlságosan, kivéve, ha mondjuk egy gyerekkori barátot manipulál a párja,az már elgondolkodtató azért.

2015. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, h volt e vmi intim. Azt mondta 1x próbálkozott, de semmi se lett belőle. Eltöketlenkedte. Csak puszi, illetve ölelés. Bevallaná tényleg.
2015. nov. 7. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Bevallaná.

Jól van,persze, hogyne.

Szállj le a földre kérlek.

Nem is értem,neked ez az egész miért probléma?

Hagyd a fenébe, ne avatkozz bele szerintem.

2015. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a probléma? Az hogy 21 éves, 5 éve együtt van valakivel. Gyakorlatilag együtt nőttek fel.


Belefásult, élni akar, ennyi. Nincs ezzel semmi baj. Ez a sorsa a tini kapcsolatok 99%nak és ez így van rendjén.

2015. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt a kijelentésedet pedig muszáj körberöhögnöm, hogy "két éve azt mondta...".


Nekem is a kedves párom most azt mondja velem szeretné leélni az életét. Ugyan mi már felnőttek vagyunk, sok tapasztalattal a hátunk mögött mind életben, mind kapcsolatokban, mégsem veszem készpénznek. Természetesen pozitívan állunk a kapcsolathoz, építjük közösen, de tisztában vagyunk vele, hogy történhetnek olyan dolgok, amik változtatnak az érzéseinken és 2 év múlva már nem leszünk együtt..


Szóval ideje lenne neked is felnőni.

2015. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a srácnak kellene végiggondolnia, hogy mit szeretne.


Nyilvánvalóan még fiatal, akármennyire is elkötelezett, azért az első barátnő mellett maradni életed végéig nagy kihívás. Nem meglepő, hogy néha akadnak komolyabb próbatételek, mint pl most is.


Ha sikerül eldöntenie magában, hogy most akkor mit is szeretne igazán, akkor tudni fogja helyén kezelni ezeket a csábításokat is.


Amennyiben ténylegesen úgy érzi, még most is, hogy a barátnőjével akarja leélni az életét, akkor ezt a kikacsintgatást tudnia kell lezárni, és nem belemélyedni még jobban. Ha viszont szabadságra vágyik, kalandokra, izgalmakra, akkor a barátnőjével kell megbeszélnie, hogy ez neki mennyire fér bele, és aszerint cselekedni. Ha a barátnője nem partner ebben, akkor el kell válniuk, mert hosszú távon a barátod elkezdené börtönben érezni magát, feszült lenne, besavanyodna, morcos és boldogtalan lenne, amit sanszos, hogy a barátnőn vezetne le, és a kapcsolat akármilyen szép és jó is volt, tönkremenne.


A kettőt együtt nem lehet, nem tarthatja meg a barátnőjét boldog tudatlanságban (ideig-óráig), és közben nem csajozhat szabadon. Ezzel gondolom ő is tisztában van, és ez az a dilemma, amit érlelget magában. 5 év párkapcsolatát egy röpke fellángolásért kockáztatni? De hát még fiatal, előtte az élet, mi van, ha ez a kapcsolat amúgy is véget érne? Szerintem ilyesmi gondolatok keringenek most a fejében.


Te mint jó barát, abban tudsz neki segíteni, hogy rájöjjön, mit is szeretne, nem tudatosan, hanem tisztán, érzelmi és vágy alapon. 21 évesen a fene se hozzon tudatos, jól megfontolt döntéseket párkapcsolati kérdésekben, azt ráér majd 50 évesen, gyerekek mellett megtenni. Te segíthetsz neki rájönni, mire vágyik, de a döntést helyette nyilván nem hozhatod meg. Megpróbálhatsz vele beszélni, elmondani pro és kontra érveket, véleményt szolgáltatni. Ez az állapot így, gondolom ő is belátja, nemt tartható, valamit kezdeni kell vele. Vagy hagyja szépen elcsitulni, vagy bátorítja és felkorbácsolja a szenvedélyeket, mindkettővel veszít valamit, és mindkettőben komoly nyereség is van.


Ha erről nem akar beszélni, akkor viszont ne erőltesd. Max egy-két kéretlen (ámbár kedves) megjegyzéssel jelezheted felé, hogy látod, mi történik körülöttük, és hozzád bármikor fordulhat.

2015. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fish1 ***** válasza:

Bejön neki az új nő, a barátnőjét meg már nem úgy szereti, mint rég. Ha ezt mondja, hazudik, saját magának is.

A "nem értheted" dolog meg simán hárítás volt, mert fél kimondani az igazságot.

2015. nov. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!