Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért engem választott ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem választott ha ezeket mondja?

Figyelt kérdés
A párommal amikor megismerkedtem volt valakije akivel együtt is élt már. Ő volt a tökéletes számára házias volt nem volt veszekedés de nem voltak nagy érzelmek ez hiányzott neki. Nem csináltunk semmit csak találkozgattunk, lebuktunk én kiléptem ebből hogy akkor keressen ha lezárta azt a kapcsolatot vagy felejtsen el. Így is lett újra megkeresett azzal a nővel szakított. Mi összejöttünk. Már 1 éve együtt vagyunk. Ha néha vitázunk valamin mindig emlékeztet rá hogy engem választott és ezt értékelhetném és hogy felrúgta a kényelmes normál életét miattam. A mi kapcsolatunk hullámzóbb bár ő azt mondja pont ez kellett neki engem szeret ugyanakkor ha feszültség van mindig a fejemhez vágja hogy ő mit tett értem hogy otthagyta. Most erre mit mondjak? Miért nem maradt akkor azzal a nővel ha neki az volt a normális kapcsolat?
2015. nov. 8. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy kár volt..
2015. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem bántanám meg ilyenekkel azt, akiért ezeket tettem. Talán nem érzi magát biztonságban melletted? Vagy kevésnek érzi magát hozzád?
2015. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!