Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válság vagy vég?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok a párom 23. 6 éve vagyunk együtt, a napokban közölte,h nem boldog és nem tudja mit akar, úgy érzi egyedül könnyebb lenne neki. Megbeszéltük,h megpróbáljuk folytatni de televagyok bizonytalansággal. Soha nem bíztam benne, és az utóbbi időben naponta szajkóztam neki,h ő biztos nem is ezt akarja,h biztos igazából menne, bulizna. A környezetembe mindenki azt mondja,h nagyon szeret csak belébeszéltem ezt az egészet. Mi a véleménytek, van értelme küzdenen érte, vagy engedjem el??
2015. nov. 8. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
És ezután még vele vagy, hogy közölte veled, hogy jobb lenne neki egyedül? Nem baj, fő az hogy büszke nő vagy :D
2015. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha nem bíztál benne? Ez ám a kapcsolat. Szajkóztad neki a sok szart? Akkor mégis mit vársz, mit gondoljon?


Te azt akarod, hogy ő szakítson és ne te. Ennyiről van csak szó.

2015. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azok után,amit neked mondott,már csak büszkeségből is ki kéne adnod az útját.Amúgy sem lehet szarból várat építeni.
2015. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 évről van szó, amiben ő nagyon sok mindent megtett értem. Úgy gondolom a sok bántás után amit kapot tőlem nem túl nagy áldozat félreteni a büszkeségem jelen helyzetben.
2015. nov. 8. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz 6 nyögvenyelős évhez ennyire görcsösen? Mit jelent ez a 6 év? Semmit! A 20 sem, és a 40 sem, ha nem vagy boldog egy kapcsolatban. Ha nem bízol benne, akkor sz@rt se ér az egész, fölösleges az évek számát szaporítani.
2015. nov. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!