Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján most akkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján most akkor mit akar? Szakítani is akar meg nem is.

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyok a barátommal, együtt is lakunk, de nekem már elegem lett a kapcsolatból, így tuti vége lesz. Röviden arról van szó, hogy én főzök, mosok, takarítok rá, meg dolgozok is, ő meg egy semmirevaló, nagyképű tuskó.


Többször volt már veszekedésünk, ő minden apróságon felhúzza magát és szakít velem. Engem meg már nem érdekel. A múltkor az volt a baja, hogy itt óbégatott, hogy fáradt a szexhez, de vérig sértődött azért, mert én maszturbáltam, közben ő naponta kiveri... Na mindegy, szóval ment az ordítozás, meg hogy vége mindennek.


Összepakolta a cuccait és elment. Felhívtam az anyját, hogy ott van-e a barátom, azt mondta az anyja, hogy igen szólt, hogy ott aludna, de nem mondta hogy miért, csak hogy most ott van kedve aludni, mert hiányzik neki. Aztán az éjszaka közepén csak hazajött és mellettem aludt az ágyban. Másnap reggel meg mintha semmi se történt volna, még ő jött oda hozzám, hogy nézünk-e valami filmet...


Mivel már az 5. napja voltak kirakva a cuccai a folyosóra, így szóltam neki, hogy pakolja őket vissza a helyükre. Na erre megint elkezdett veszekedni, hogy még ÉN pakoljam vissza, mert MIATTAM vesztünk össze. Meg hogy ő ezt halálosan komolyan gondolta, hogy vége van.


Kérdeztem, hogy akkor miért nem megy el, miért nem keres mást, de erre meg nem mondott semmit.


Mi a francért csinálja ezt? Ígyis úgyis vége lesz, csak addig várok amíg találok másik lakást, csak érdekelne az indok.


2015. nov. 8. 21:06
 1/2 Clark Kent.. ***** válasza:
Hagyd el.
2015. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert gyenge és/vagy hülye. Ez már teljesen el van ba­szva, vessetek véget ennek az egésznek. És lehetőleg te is tanulj belőle, hogy legközelebb ne hagyj kialakulni eg ilyen helyzetet.
2015. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!