Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 eve szeretoje vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 eve szeretoje vagyok egy nos ferfinek. Szeretnek belole kilepni, de nem tudom hogyan? Szerelmes vagyok bele.

Figyelt kérdés

Szoval, roviden.. Egy alban ferfirol van szo. Mar a megismerkedesunk elejen elmondta h nos, es sose hagyna el a feleseget es szereti is, mert "nagyon normalis no"...plusz ott vannak a gyerekei, es naluk kirekeszti a csalad azt, aki otthagyja a csaladjat...

ami nekem nem is volt problema, mert sose gondoltam h szerelmet fogok iranta erezni.

Mar tobbszor probaltam lezarni ezt a kapcsolatot, de ugy erzem zsarol erzelmileg..Azt mondja szeret engem, es nem akar nelkulem elni. Mindig probal a kedvemben jarni.

Igazabol azt nem tudom, h miert ragaszkodik hozzam ennyire. Nagyon jokepu, nagyon sok no odavan erte. Konnyen talalna magamak szeretot... Regen meselte, h majdnem mindig volt baratnoje a felesege mellett is, de ezek csak szexkapcsolatok voltak, holott a felesege is itt el vele magyarorszagon.

Mindig homalyosan beszel nekem a felesegevel valo kapcsolatarol, pedig egyebkent rengeteg mindent elmesel, de ebben ugy erzem h kodosit, sot, nem teljesen oszinte... Eleinte probaltam talalgatni h miert kell neki szerto a felesege melle, pedig azt mondja h jol mukodik minden a kapcsolatukban.. Ezert nem ertem h miert kellek en neki ennyire..

Azt mondja azert mert nagyon szeret, de ha szeretne, akkor velem akarna lenni, velem elaludni minden ejszaka es velem ebredni.. Stb stb. Mikor egyutt vagyunk, v csinalunk kozosen valamit, akkor az mindig annyira jo, h szavakba se lehet onteni, de szeretnem mar lezarni, mert o jar mindig az eszemben, es emiatt nem is tudok nyitni mas ferfiak felé. :'(

Valaki volt mar hasonlo cipoben?



2015. nov. 8. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Az én koromban téged megköveztek volna, most viszont szabadon garázdálkodhatsz, szerintem használd ki az alkalmat! :) Istennek szereti a megcsalást. :)


† MaszturPál, a szadista próféta †


卐 (hindu vagyok)

2015. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogsz egy kötelet és elintézed magad.
2015. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Clark Kent.. ***** válasza:
34%
Szégyen egy nő vagy. Ne aggódj, majd jön egy másik pasas, aki szintén használ téged a felesége mellett.
2015. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
72%
Nem voltunk hasonlo helyzetben.Mert rendes nő NINCS ILYEN HELYZETBEN. Egy nős férfi szeretője vagy. Büdös r..nc. Te azt gondolod,h egyedül téged k..ogat?Egy albân csàvò???Ostoba. Te boldogan fekszel össze vele,miközben tudod,hogy gyerekei vannak?Ès most jön,hogy màs nő is megteszi. Semmivel nem különböztet meg titeket az àllattòl.Mennyi nőt levarrt ez,te meg szétteszed a.làbad neki?Nemibetegséged van màr?Majd pont te vagy neki az egyedüli. Jajj ha szeretne,veled ébredne meg aludna. Ne röhögtess màr. Aztàn mivel zsarol érzelmileg?Azzal,h azt mondja szeret?Ezt hazugsàgnak hìvjàk. Az érzelmi zsarolàs màst jelent. Össze nem feküdnék egy olyannal,akinek ennyi k...àja volt. Semmi tartàs nincs benned,egy rihe vagy.Magas fa,erős kötél...Majdcsak visszakapod,ha körülötted is ott ugràl 1-2 gyerek,remélem a te urad is ott b..ik félre,ahol tud.
2015. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól nem félsz, hogy az asszony megtudja, és szól a testvéreinek? Elintéznek pillanatok alatt.
2015. nov. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy messzemenőkig és maradéktalanul elba­szott helyzet, amiből semmi jó nem sülhet ki. Minél előbb lépj ki ebből a helyzetből. Hogy hogyan? Egyszerű: ne beszélj vele, ne találkozz vele, ne érintkezz vele!


>szerelmes vagyok bele


Egyrészt nem hiszem, hogy szerelmes vagy bele, másrészt ha az is vagy, akkor is kerekedje felül rajta és lépj ki. Ez egy nagyon nem korrekt helyzet, ami csak bajt fog hozni.

2015. nov. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na es akkor mi van, hogy szerelmes vagy? Tudod jol, hogy semmi jovoje, minek kinzod magad?


A szerelem egy dolog, nem kell hozza ennyire szanalmasan naivnak es ostobanak lenni. Keruld el ezt a ferfit messzirol, szakits meg vele minden kapcsolatot es idovel elmulik. Ha meg nem teszed, akkor szenvedj csak tovabb. Szanalomtenger.

2015. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!