Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugis vagy izgi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Barátom mindig azt mondja, hogy velem minden nyugis, békés. Ilyenkor fura érzése van. Olyan mintha azt mondaná unalmas. Lassan egy éve vagyunk együtt. Jó vele lenni. Azért gondolom furának ezt a kijelentését, mert a régi kapcsolata ami nem volt hosszú elég viharos volt. Rengeteg veszekedés volt. A barátomat dobta a csaj. Mégis a barátom három évet könyörgött neki, hogy menjem vissza hozzá. Tehát egész más volt a kapcsolata vele, mint velem. Meg a lányok is akik eddig tetszettek neki, azok is teljesen mások, mint én, pörgősebbek.

2015. nov. 9. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint te is egy olyan "izgis" kapcsolatot szeretnél, ami tele van veszekedéssel, mardosással..stb?


Ahelyett, hogy élveznéd, hogy minden békés, harmonikus, nyugis szeretettel teljes.


Te is olyan vagy, mint az a sok csaj, aki beképzel dolgokat. Ha nincs probléma, akkor generálunk egyet.


Nőként mondom neked, nyugodj már le! A békés, az nem azt jelenti, hogy unalmas!!

Nem baj, még nem vagy érett, majd 5-6 év múlva megérted, hogy mi a békesség jelentése!

2015. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ő nevében nem tudok beszélni, de én jobban szeretem a nyugodtabbat.


22f

2015. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férfi: nyugodt kapcsolatott akar.

Nő: Izgis kapcsolatot.

Végeredmény: megkeseredett veszekedés.

2015. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt vettem észre,hogy az embereknél a nyugis kapcsolat azt jelenti,hogy semmit nem beszélnek meg egymással(még azt se amit kellene) és így addig maradnak együtt,amíg bírja az aki a rövidebbet húzza,lenyel minden békát.Illetve még azt gondolják nyugis kapcsolatnak,hogy a semmiről beszélgetnek kb,mert így ugye biztos nem lesz vita helyzet,és semmi értelmes téma nincs...Azért egy kis vita a világ dolgait illetően vagy,hogy megosztjátok,hogy mit hogy láttok még nem a világ vége.Olyannal se lennék együtt,aki csak azért van velem mert nem veszekszünk.Szóval én megértelek,de figyi attól még mert ezt mondja az nem azt jelenti,hogy nem tetszik más benned neki,vagy unalmasnak tart.


Szóval összességében én is a nyugisabb,békésebb kapcsolatot szerettem,de az agyhalottat nem.

25/N

2016. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem egy kapcsolat attól kapcsolat, hogy a 2 fél mindent meg tud beszélni.

A kalandos meg izgalmas kapcsolat meg nem a veszekedésektől hanem a programoktól, az együtt, közösen eltöltőtt időtől lesz színesebb :)


21/L

2016. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!