Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Papucsnak néz a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucsnak néz a barátom, akivel mindent megtehet, aki minden eltűr és megbocsát neki. Változhat ez, ha keményen fellépek vele szembe és megmondom a véleményem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy megmondod a véleményed, sok minden nem fog változni, attól még papucsnak fog nézni.


Akkor, amikor tűrnöd, elnézned vagy megbocsájtanod kellene, akkor kell bekeményíteni, és nem engedsz.


Ne a véleményed mond meg, hanem a tetteiddel bizonyítsd, hogy ne nézzen lúzernek.

2015. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.


Nekem még egy olyan kérdésem lenne, hogy minek vagy egy ilyen emberrel, aki nem tisztel téged és papucsnak néz?

2015. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám , hogy a nők miért buknak mindig az olyan férfiakra, akik papucsnak használják őket. -_-'
2015. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert szeretem őt sajnos.
2015. nov. 9. 12:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valakit szereti, aki papucsnak néz, nem tisztel, rosszabb esetben beléd rúg?


Mazohista vagy? Élvezed, hogy így bánik veled?

Egyébként még annyit hozzáteszek, hogy szerintem a beszéd teljesen felesleges, egy próbát megér, de ne reménykedj abban, hogy változni fog!


Tudod, az a férfi, aki papucsnak nézi a párját az NEM SZERETI a párját!

2015. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Na akkor szinte CTRL+C, CTRL+V egy korabbi valaszom:


Mar bocs, de a 'de en ugy szeretem bruhuhu' nem kifogas. Attol meg, hogy szereted, meg nem kene elturnod, hogy labtorlonek kezeljen. Nyilvan uralkodik rajtad es papucskent kezel, ha mar vagy olyan szanalmas, hogy hagyod.


A szerelem egy dolog, attol meg nem kell ostobanak lenni. Hagyd ott es kezdj uj eletet nelkule, majd keress valakit, aki megbecsul es nem igy banik veled.. Ha meg nem teszed, akkor szenvedj csak tovabb.


Hogy lehet ennyire nulla egyesek onbecsulese??

2015. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

En a papucs pasikra izgulok. Elvezem, h az en akaratom ervenyesul. Tisztelem a baratom. A parancsolgatasom nem ezert van. Akkor erzem biztonsagban magam, ha minden tolem fugg es mindig az van, amit en akarok. Rengetegszer csinaltam neki vacsorat meg tobbfogasos ebedeket es rengeteg ruhat, cipot vettem neki. Nagyon fontos nekem es nagyon boldogga tesz, h parancsolok neki. Biztonsagban erzem magam, h tolem fugg. De ettol meg nem nevezem papucsnak.

N

2015. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jólvan... Első kapcsolatom és szerelmem ő, tanulópénznek jó sajnos...
2015. nov. 9. 12:40
 9/13 anonim ***** válasza:
figyelj papucs, mi nem mondhatjuk meg helyetted mit kéne egy papucsnak változtatnia, te papucs. Ha azt akarod hogy ne legyél papucs, tegyél ellene. Csá papucs.
2015. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom amúgy, hogy igazatok van, teljesen.. Csak nehéz elfogadni :(
2015. nov. 9. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!