Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnétek a helyzetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek a helyzetet, ha a párotok napokig nem keresne?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Orulnek hogy vegre van egy kis nyugtom
2015. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most viccelsz? :D
2015. nov. 9. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Együtt élünk. Mindíg tudom merre van akkor is küld sms-t ha a kisboltba leugrik. Ha 2-3 napig nem lehetne elérni már a rendőrségen lennék. A családjával jóban vagyok, persze náluk kérdezném először, de nem olyan aki nekem ne szólna ha elmegy valahová.
2015. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért nem keresett és ha nem tud elfogadható magyarázattal szolgálni (ami azért elég nehéz egy ilyen esetben- ha meg is hal valakije, akkor is az lenne a normális egy jó kapcsolatban, hogy a másikhoz fordul vigaszért), akkor elgondolkoznék, hogy van-e a kapcsolatnak értelme és hogy létezik-e egyáltalán ez a kapcsolat.
2015. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy együtt élünk, feltűnne :D Írnék neki, hogy várjam-e vagy programja van. Bár szólni szokott, ha megy valami hosszabb programra.


Amíg nem éltünk együtt, volt, hogy pár napig nem beszéltünk, elfoglaltak voltunk mindketten, és egyikünk sem a másik sejhajában lógós fajta.


Te syoktad keresni egyébként? Mert az sem fair, ha állandóan neki kell.. Vagy kerested, de nem válaszol napokig? Mert az úgy elég bunkóság.


Szóval azért nem mindegy a szitu.


27/N

2015. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ilyen nem fordulhat elő, nálam ez nem férne bvele egy kapcsolatba. ha más, komoly elfoglaltsága van, akkor is ír pár sort este lefekvés előtt. egyszer volt olyan, hogy a rengeteg munka miatt (orvos)nem írt, csak éjjel 1kor válaszolt, hogy enni sem volt ideje még... ha 2 napig sem keresne, már komolyan aggódnék és elkezdenék telefonálgatni, mert tudom, hogy önszántából mindig keres.

23n

2015. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!