Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom viselkedése miatt úgy érzem "hárman" vagyunk a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a párom elég sokszor beszél az előző kapcsolatáról, kapcsolatairól, ami önmagában talán nem is túl nagy probléma, de a helyzet az, hogy ez engem roppant bizonytalanná tett :( Már két éve együtt vagyunk, azóta próbáltam vele megbeszélni ezt, de nem igazán hatja meg. Sajnos úgy érzem, hogy már nem is vele vagyok együtt, hanem az egyik előző partnerével.... és ez irgalmatlan módon feszélyez, nem tudom mit csináljak... Eleve azt sem értem miért kell ezeket felemlegetni. Úgy érzem az ilyesmi csak éket verhet két ember közé. A probléma szerintem elég súlyos, a kérdés, hogy voltatok e már hasonló helyzetben, mit csináljak? Én vagyok a "rossz"?
2015. nov. 9. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

" . Úgy érzem az ilyesmi csak éket verhet két ember közé. "


Lehet hogy ezt akarja! :S h miért azt te tudod!

2015. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam.

Csak ragaszkodó, őszinte típus. Most még emlegeti, de téged szeret. Egy idő után elhagyja magától, és még jobban fog ragaszkodni hozzád.

Ha kibírod vele ezt az időszakot (max 2-4 év), akkor tied a "főnyeremény". Kérdés, hogy ezt akarod-e? Ő nagyon őszinte, és ezt várja tőled is.

2015. nov. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 omba ***** válasza:

"próbáltam vele megbeszélni ezt, de nem igazán hatja meg. " - ez gáz... az is mondjuk, hogy két év alatt se tudott helyrebillenni, még veled se.

Az ember, meg a múltja összetartozik, de aki inkább abban él az defektes.


Te vagy a párja ezért nektek van jövőtök.

(vagy nincs?)

2015. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Arról van szó, hogy a párom elég sokszor beszél az előző kapcsolatáról, kapcsolatairól, ami önmagában talán nem is túl nagy probléma, de a helyzet az, hogy ez engem roppant bizonytalanná tett"-ennél angyon bunkóság egy férfinak álcázott hím részéről nincs is, főleg hosszabb kapcsolatban. Ennél már csak az a nagyobb lúzerség, amikor kapcsolatban a srác többször utal arra, hogy a haverja és annak barátnője már hol tartanak az ágyban :D :D Ezeknek kellene kötelező legyen a katonaság, akkor tudnák meg igazán, hol is állnak pontosan magánéletben. A serpenyőt vágnám hozzá, ha még egyszer picsog, fusson csak ahhoz a másikhoz.
2015. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi, párom a nő :)
2015. nov. 11. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak annyiban változtatja meg a véleményemet, hogy "soha ne nősülj meg!!!"
2015. nov. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdemes idöd forditani erre a videora (alul a link) és okvettlen megnézni hogy tisztán Lásd és Ismerd meg Europa megszalloit, akik maguk mondjak el mi celbol erkeztek es mi a teendoik...döbbenet! Ha ez bejönjön 10 év vagy kicsit több és Muslipa lessz mert az euro szót lecsrélik. Ha most nem lépnek azonnal akkor radicalism vâlltozások lesnek és szomoru ezt Sokan nem látják az öt tank vezetök mert azok humanitárius segitséggel ugri bugriznak és segitenek azok mèg jönnek és jönnek.. Jelenleg a Somaliai térségböl már 5 Millio készül utnak mert a klimaváltozás az egész térségböl és környezö országokbol Afrikai területekröl is meginditja a menekülteket ami azt jelzi hogy az eddigI krizis az a sunami ELÖHULLÁMAI voltak ami ez után jön azt elképzelni sem lehet..EUROPÁNAK VÉGE elbaszták! Nincs messze az idõ hogy az amerikai vagy kanadai esetleg ausztral rio okbol fognak menekülni az európában maradt öslakosság nagyrésze mert az Allah Akbart kiabálok most már nyilvánossan hirdetik ebben a videoban hogy az övéké lessz mert mert a fehèrek esetleg két gyereket nemzetkozi ök mèg. 7 vagy 8 gyereket ami hatványozodik mert van több Akinek 3 vagy 4 feleségük van és ha fogytán lessz a fehér ferfi a német lányok beházasodnak ha tetszik ha nem a feketékhez aminek a veszte lessz európában mert azok is felveszik a valláukat és akkor ök fognak irányitani MINDENT AZ Ö NÉZETEIK ÉS HITÜK SZERINT, ezt hirdetik és ez fokuszol a videora is. Döbbenetes és félelmetes!



https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

2015. nov. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!