Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normalis ha a parom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis ha a parom nem tud egyszer egy heten legalabb nyugodtan lefekudni mellem es aludni?

Figyelt kérdés
Masfel eve vagyunk egyutt es en ugy erzem teljesen mas lett mint mikor megismertem. Nem tudom, hogy bebeszelem-e ezt magamnak. Vagy, hogy egyaltalan problema-e ez.

2015. nov. 9. 20:20
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:
100%
miért polkát jár vagy mi?
2015. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez túl kevés infó,de semmiképp nem normális.Talán csak megerőltette magát amíg meghódított,de ilyen igazából.
2015. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én azért körültekintőbb lennék a helyedben!

Van rózsaszínköd (ha nincs) szeretek vkit akkor szivesen fekszem mellé akármikor! Hosszú párkapcsnál sincs ez másképp!!!

Biztos pronléma ha itt kérdezed! Ő mit mondd erre?

2015. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt most nem tudom vizionálni? Lefekszik és vitustáncot jár, vagy lefekszik a földre az ágy helyett, vagy mi?
2015. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen osszetett dolog azt en is tudom. Csak mer ketsegbe vagyok esve h itt kerdezem. Vicces, ha tudom.


Egyebkent o osztrak ausztriaban elunk.


Es lehet h az elso valaszolonak igaza van. Ilyen csak az elejen a rizsaszin kod miatt volt mas.


O azt mondja a munkahelyi stressz miatt.


O 26 EN 34 eves vagyok.


Sosem akartam ilyen kapcsolatot ilyem korkulonbseggel.


Hulyen fogalmazok. Mert bealszom mindjart. Mostanaban altato kell h aludni tudjak. Kivagyok.

2015. nov. 9. 20:44
 6/15 anonim ***** válasza:

"Sosem akartam ilyen kapcsolatot ilyem korkulonbseggel. "



akkor miért mentél bele?

2015. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mert jol ereztuk magunkat egymassal
2015. nov. 9. 21:52
 8/15 anonim ***** válasza:

"Mert jol ereztuk magunkat egymassal"

Ezzel most kit akarsz becsapni? Minket, vagy magadat? Ez az igazi kérdés.

2015. nov. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Senkit nem akarok becsapni. Foleg magamat nem.


Ha megismerkedsz valakivel es ugy erzed osszeilletek akkor nyilvanvalo h jol is erzitek magatokat.


A baj az amikor valaki relhesen mas egy kapcsolat elejen a rozsaszin kod miatt a masik fel pedig masfel ev utan nem erti h most mi tortent.

Vagy hogy az normalis masfel ev utan ami eppen zajlik a kapcsolatban?


En sokat nem valtoztam.az elejen is mondtam h nem vagyom diszkoba es mindig valahova menni.o azt mondta szinten nem.ez igy is volt egeszen negy honappal ezelottig kb.


Fiatalabb ez teny ezert is mondtam h meg nem elt eleget szemben velem aki kipartyzta magat es eleg volt belole.lattam sokmindent amit nem kellett volna azt is. Nem vagyom mar arra h felkaphak a fejuket utanam stb. Az erdektelen beszelgetesek sem vonzanak.


A masik oldalon ott van h fiatal kora ellenere celtudatos, preciz, takarit mos bevasarol. Egyszoval nem az az anyu kisfia. Ezert is orultem h erzelmes ugyanakkor kemeny is tud lenni.


Van egy kislanya negyeves. Kethetente lathatja. Fura erzes volt eloszor talalkozni vele. En mindig ugy gondoltam h nem normalis a noi felnek olyan valakivel lenni akinek van mar gyermeke mert en legalabbis szeretem csak magamenak tudni a parom. Probalok kuzdeni az erzeseimmel de mar nagyon faraszto.


Hajlamos vagyok a depressziora egyebkent.


Az is rossz h en nem tudok atugrani a tesomhoz ha elegem van vagy parom aut mondja baratjaval talalkozik.


Ilyenkor ugy erzem egyedul vagyok es nekem csak o van/volt. Es most ot is elveszitem.


Szeretnek olyan lenmi mint a tesom. A ferje nem sojat segit neki hazimunkavan vagy a baby mellett megis jol erzi magat.


Talan gyerekkorom miatt ahol koran megtanultam elfogadni h tesomat szereti anyum mamaja mindent megad neki en pedig enni is felve kerek. Nem tudom.

Gondoltam hipnotizalast kiprobalom hatha segithet megoldani valamit a fejemben.

2015. nov. 10. 12:52
 10/15 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy miért vált el?

Viszont nagyon kevésnek tűnik az önbizalmad. Pedig most vagy a legjobb korban. Ilyenkor egy nő még szép, és már magabiztos is.

Mit csinál,amikor nem fekszik melléd, talán dolgozik, vagy esetleg játszik?

2015. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!