Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá ha a párotok egy ellenkező nemű ismerősével beszélné ki a kapcsolatotokat? Nekem mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt,eddig úgy éreztem nincs semmi gond a kapcsolattal. Barátaim szerint viszont nagyon nincsenek rendben a dolgaink. Barátom pénteken és szombaton is elszokott járni a barátaival inni,én nem szoktam vele menni,mert nagyon más társaság,mint az én barátaim,nem jövök ki velük jól. Barátomnak van egy lány barátja,aki a barátaim szerint jobban illik hozzá,mint én. Múltkor barátomnak üzenete jött,én megnéztem. A lánnyal való beszélgetéseiben sokszor a mi kapcsolatunkról volt szó. Mindent megosztott vele...És ez bántó,mert olyan dolgokat is írt amiket nekem nem mondott pl,hogy szerinte én nem élvezem vele a szexet és csak bámulok ki a fejemből,mintha ott se lennék. Minden egyes dolgot ami a kapcsolatunkban van megbeszéli ezzel a lánnyal. Gondoltam beszélek vele erről,de akkor rájön,hogy beleolvastam az üzeneteibe.

2015. nov. 9. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez inkorrektség. A ti kapcsolatotok csak rátok tartozik. Úgy látszik, nem tisztel téged eléggé. De a kapcsolatotok intimitását (nem szexuális értelemben véve most) semmiképp sem.
2015. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

1. milyen alapon nézel bele a telefonjába az engedélye nélkül? hol a van a bizalom az ilyen kapcsolatba?

2. lehet h csak segitség miatt beszél vele, h jobban ki tudja fejezni magát vele, kérdezi töle h mit lehetne változtatni

3. ha nem igaz a 2. és csak kiröhögnek akkor lehet h megért a kapcsolatotok egy szakitásra

2015. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Oh, én ugyanúgy jártam. Végeredmény: addig pfázott, mígnem szakítottunk a csaj miatt.

Persze, nem jöttek össze, meg semmi, csak sétszedett minket. Ezvan.

2015. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Itt a fő gond az, hogy nem veled beszéli meg a közös problémátokat. Te meg olvasod az üzeneteit, úgyhogy pont megérdemlitek egymást.


Én is megbeszélem az ellenkező nemű barátaimmal a kapcsolatomat, de a párommal elsősorban!

2015. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem egy olyan ellenkező nemű barátom volt, akiket én segítettem ki a párkapcsolati kríziseikből, holtpontokból, nem volt semmi hátsó szándék egyikünk részéről sem, nekik semleges vélemény kellett ellenkező neműtől, hogy más szemszögből lássák a dolgokat, hogy jobban megértsék a párjukat, illetve a kiszemelt lányt.

Én is kértem már tanácsot pasiktól, pasikról, úgy voltam vele olyankor, hogy ők jobban látják magukat, mint mi nők őket.

Nem kell egyből falra festeni az ördögöt.

2015. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ellenkező neművel beszélni a kapcsolatomról, aki személyszerint az exem. 10 éve nagyon jó barátok maradtunk és szoktam tőle tanácsot kérni, hogy ő, mint férfi mit tud erre meg arra mondani, stb. Ő is szokott tőlem tanácsot kérni csaj ügyben. Viszont a szexualitást SOHA nem beszélem meg a páromon kívül senkivel sem.


Viszont, ha ez téged ennyire zavar, akkor beszélj a pároddal. Kicsit füllents, hogy nem az üzenetekből tudod, hanem XY visszamondta neked, ilyen egyszerű :)

2015. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
75%

Hol a bizalom? Ez jó kérdés, de nem az a baj, hogy te megnézed az üzenetét, neki nincs bizalma (vagy önbizalma), hogy megkérdezze, mit csinál rosszul a szexben - mert hát ha nem élvezed, az ugye az ő bénasága.


Én nem beszélem ki senkivel az ilyen intim ügyeinket, szerintem az kétszemélyes dolog, más kérdésekben meg nemtől függetlenül szoktam párkapcsolati ügyekről is beszélgetni, közeli emberekkel.


Ha meg ennyire eltér a társaságozok, akkor eléggé esetleges, hogy ti összejöttetek, az sokáig nem megy, hogy téged taszít az a kör, ahol ő jól érzi mat és/vagy fordítva.

2015. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!