Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, alkalmazkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, alkalmazkodni képtelen hisztis nővel? Volt ilyen? Meddig birtad?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 20:50
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%

otthagyni sos

10 perc

2015. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lapát, kedves kérdező! Használd, ahogy jónak látod! ^_^
2015. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én hagynám,hogy kitombolja magát,nem szabad felülni a hisztinek.

Mikor lehiggadt, lehet vele normálisan beszélni.

Ha semmiképpen nem megy a dolog,akkor kocc.

2015. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!!! El ne vedd!!!
2015. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mi váltja ki a hisztit?
2015. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
2 lehetoseged van, vagy lenyomod es uralkodsz rajta de abbol nem lesz teljes, boldog kapcsolat :( a masik ha ha mindig latja h szereted es nem felveszed ha hisztizik, csak kedves vagy vele akkor is amikor eppen pl serteget es egy ido utan teljesen abbahagyja ha latja h kar csinalnia.....mindkettot ateltem, az uccso most nem reg volt es mar nem csinalja, semmire nem sertodik be nem hisztizik es kiderult h isteni a termeszete :)
2015. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Elősször dolgozd ki , hogy ő hisztis , vagy te vagy érzéketlen , figyelmetlen .

Ehez nem árt bevonni egy pszichológust , papot , vagy más képzett tanácsadót.

Ha nem sikerűl , akkor jobb ha minnél előbb elváltok , amíg még barátsággal válhattok el .

2015. nov. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
az ostor segit ezen
2015. nov. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és az egyik barátnőm a hisztis csaj mintaképe. Nála jól bevált a " nézz rám? Tulajdonképpen mi zavar? "Blablablabla... komoly hiszti esetén a nyakamba borul, és elbőgi a baját, és utána minden tök hepi. A másik a hangulathiszti, ilyenkor éhes/megvan/szomjas/fáj valami/ alapdolog. Kaja/együttérző fej, nem köcsög beszólások/pia/fájdalomcsillapító, gyógypuszi sokszor segít.

A legtöbb lány hisztis, szerintem nincs is olyan lány, aki soha ne hisztizne. Ezt szerintem női hormonok váltják ki, biztos a buzsiknak is kijurott belőle... :'D

Szóval. Próbáld meg előbb higgadtan megbeszélni vele, aztán ha nem megy...

Mi kb 8-10 naponta robbantunk vitákat, hogy "nyugoggyá má le" de amúgy 2 éve bírjuk barátnőként elbiselni : D

2015. nov. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 CcAaSs ***** válasza:

Ha szerető férfi társa vagy, akkor MINDENT tegyél meg addig, amíg a kapcsolat fenntartásának legkisebb esélye megvan, az Ő tevékeny együtt működésével!

Ha az orvosa lennél, add vissza a diplomádat!

Ha Te magad lennél az alany, akkor elsőre magadban. majd a környezetedben vizsgálódjál, jobb híján!

Volt, az elválásig.

2015. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!