Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonrejtegetés, avagy miért nem nézhet bele a párod a telefonodba?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik jelszavakkal védik a telefonjukat vagy/és számítógépüket, hogy az aktuális partner véletlenül se tudjon belenézni az üzenetekbe. Aki magára ismert, az leírná hogy miért nem lehet megmutatni az üzeneteket amiket a haverokkal/barátnőkkel irkáltok, még akkor sem, ha a párotok ezt kéri tőletek?
2015. nov. 9. 21:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
En sem ertem. Ha a paromnak par percre szuksege van a szamitogepre es eppen nyitva van a facebookom vagy a skypeom, akkor nem zarom be oket gyorsan kapkodva, hanem atadom neki csak ugy siman, mivel hogy nincs semmi rejtegetni valom.
2015. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Mindenkire vonatkozik a levéltitok, kell magánszféra, régen rossz, ha ennyire ráakarnak telepedni egy emberre. Ha ennyire nincs bizalom, milyen kapcsolat az?

Majd megmutatom, ha én akarom és nem a féltékenységi roham hatására. :) Nyugi, lehet simán árnyékra vetődsz, de ne rontsd ilyenekkel a kapcsolatot.

2015. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Egyrészt mert az az én titkos naplóm, pl. ott gyűjtögetem azt, hogy mivel lepném meg a páromat, másrészt munkaeszköz, véletlenül se töröljön ki belőle valamit. Már az is komoly galibát okozhat, ha egy fontos emailt megnyit, és ettől olvasottá válik. Mindezek mellett ha én is ott vagyok, szabadon azt csinálhat vele, amit akar, csak lássam.
2015. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Ha a párom ezt kérné tőlem, nem lenne a párom! Semmi privát szférám nem lehet? De mondok egy példát... Barátnőmmel beszélgetek, ő elmesél nekem valamit. Nekem, és nem a páromnak, akivel életében egyszer találkozott. Én sem örülnék, ha a magánéletem idegennek teregetnék ki, soha nem tudnék megbízni egy olyan barátban, aki minden privát ügyünket megosztja a párjával is.


De különösebb ok nélkül is: van privát szférám, amihez ragaszkodom. Ez az ok. Én is tiszteletben tartom az övét. Bármikor beléphetnék a gépébe, levelezésébe, de nem teszem. Ezt hívják úgy, hogy bizalom.

2015. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"Mindezek mellett ha én is ott vagyok, szabadon azt csinálhat vele, amit akar, csak lássam."

"Bármikor beléphetnék a gépébe, levelezésébe, de nem teszem."


Na és akkor mi van, amikor ezt sem lehet? Amikor már nagyon "vadul" védi a telót/gépet? Amikor látod, hogy nagyon ír valamit, de még akkor se mond semmit, amikor rákérdezel, hogy mit ír?

2015. nov. 9. 21:53
 6/27 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire nincs bizalom, milyen kapcsolat az? "


Mert az milyen kapcsolat, amikor az egyik fél látványosan titkolózik a másik előtt?

2015. nov. 9. 21:56
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

A laptop nincs jelszóval védve, a telefon igen, amit már szerintem milliószor meglátott, de nem nagyon érdeklődik a telefonom és a benne rejtőző dolgok iránt. Nincs mit titkolnom, a jelszó nálam csak egy plusz, megszoktam, hogy van.

Meg amúgy is, ha valaki féltékeny időszakát éli, azt úgysem állítja meg egy ártatlan jelszó. :D

2015. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nincs jelszavazva egyik sem, a telefonom gyakran megfordul a kezében, ha valami appot kell letölteni, valamit aktiválni, vagy akármi. Én ezekkel nem szeretek vacakolni. Egyszer nem jutott még eszébe belenézni az SMS-eimbe, beszélgetéseimbe, pedig nem rejtegetek semmit.
2015. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, én bármikor a párom kezébe adom a telefonom. De abban a pillanatban, hogy elkezdene faggatózni, hogy kinek írok, vagy beleolvasgatna, máris visszavenném.

Egyszer fordult elő, hogy egy üzenetet mutattam a páromnak, ő automatikusan lejjebb görgette, én kivettem a kezéből. Ő elnézést kért, mondván nem volt joga elolvasni, amit nem mutattam meg. Én is így gondolom.

2015. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Ha valamit igazán rejtegetni akarok, azt biztos nem fogja senki elolvasni, mert vagy törlöm, vagy eldugom, hogy ne lássák. Szóval szerintem csak húzni akar, mert látja mennyire idegesít ez téged :) csinálj úgy, mintha abszolút nem érdekelne (N)
2015. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!