Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal kolisok vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal kolisok vagyunk, mennyit kellene találkoznunk? 20/L

Figyelt kérdés
A párom 21 éves, kb minden nap találkozunk pár órára, néha együtt alszunk, de félek, hogy megun, néha azt érzem már mintha haverok lennénk, és van olyan is, hogy nem nagyon érdeklődik. Mi lenne a helyes?
2015. nov. 10. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

10év után un vagy fél?

mert ha fél év után akkor már haldoklik az egész

2015. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 omba ***** válasza:

Nekem rossz lenne, ha nem töltenénk együtt minden éjszakát, ha úgy érzed nem nagyon érdeklődik, az baj.

Ez meg nem a találkozások számától függ.

2015. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 hónapos a kapcsolat, de már tavaly is megpróbáltuk, csak akkor elrontottam, de azota is megvan a vonzalom ezért próbáltuk újra.
2015. nov. 10. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
pff komolyan? egy hónap után már haverok vagytok? akkor mi lesz később?
2015. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, barátnőm 20. Ő kolis, én albis. Heti 4-5 napon találkozunk, kb 2-3 napon alszunk együtt.


Szerintem legyen mindenképp olyan nap, amikor nem találkoztok. Sőt, egy olyan nap is minden héten, amikor egyáltalán nem beszéltek (telefonon, facebookon sem).

2015. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben koszonom 😊
2015. nov. 10. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:
ez milyen hulyeseg hogy legyen egy olyan nap amikor abszolut nembeszelnek?
2015. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

mint az óvodában, komolyan...


Milyen hülyeség, hogy ne találkozzanak? és mi az, hogy ha sokat találkoznak megunják egymást? :-S


Ha ettől tartotok, akkor az már régen rossz. és ha találkozni is tudnátok, miért vonnátok meg magatoktól? Mitől lesz jobb a kapcsolat heti egy találkozásmentes naptól?


Persze nem kell sűlve-főve együtt lenni, egymásra csimpaszkodni, de ha jól esik, miért ne találkozhatnátok? Ez engem meghalad.


MAjd ha összeköltöztök mi lesz?


Találkozzatok, annyit amennyit jól esik, az idő meg eldönti majd...

2015. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!