Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt sem megy, de külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt sem megy, de külön sem, ilyenkor mi van? Mit tehetnék/tehetnénk?

Figyelt kérdés

Ő bizonytalan az érzéseiben, ezért azt mondta, hogy legyünk csak barátok. Mondtam neki, hogy nekem barátként nem kell, nekem úgy nem megy. Ennek ellenére mindig keres, és időnként eljön hozzám, aztán végül mindig ő hátrál ki a barátságból, úgy hogy flörtölni kezd velem, rám mászik, ilyenek (nincs szex!!). Ő nem bírja nélkülem.


Ilyenkor mi van? Nem az egyedülléttől fél, nem is a szex miatt csinálja, kaphatna mást, ha akarna. Én nem nagyon keresem őt, kifejezetten rideg vagyok, ennek ellenére is minden nap ír nekem. Amikor nagyon beteg voltam, akkor is halálra aggódta magát meg ilyenek, ha baj van, mindig segít és mellettem áll, jön azonnal.

(Egyébként nagy csalódás érte, előző exe nagyon pofára ejtette, ha ez számít.)



2015. nov. 10. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

majd ha lesz úgy neki, akkor nem fog keresni

legyen önérzeted

2015. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, lehetne neki más, de nincsen.


Kifejezetten mondta, hogy ő velem akar beszélgetni, moziba menni, ezt-azt csinálni, stb, nem mással, mikor szóvá tettem neki, hogy nem csak én vagyok a világon, van egy csomó közeli barátja, nem magányos.

2015. nov. 10. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mondtam neki, hogy nekem barátként nem kell, nekem úgy nem megy."


Ennek ellenere nem kuldod el, amikor keres, felveszed a hivasait, szoba allsz vele. Ha nem vagy kovetkezetes abban, amit mondasz, megis miert varsz barmi valtozast.. Szeret veled logni, egyertelmuen szeretne bejutni a bugyidba, csak az ezzel jaro kotelezettseg mar nem kellene neki. Rajtad mulik, mit lepsz.

2015. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*egyutt jaro kotottseg, felreirtam.


(A lenyeg igy is az, hogy baratsag extrakkal-ra jo lennel neki, kapcsolatra mar nem. Multbeli pofara ejtesre konnyu hivatkozni, de ha igazan akarna teged, tullepne rajta.. majd meglatod te is, amikor osszejon valakivel.)

2015. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!