Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok már magamon sem kiigazodni, nem tudom mit szeretnék, hogy szeretném. Van egy élettársam akivel eddig úgy éreztem nem jó a kapcsolatunk, nem törődik velem. Annyiszor próbáltam már megmenteni a dolgot, de mindig csak azt éreztem, hogy csak én teszek érte. Majd elkezdtem játszani egy játékkal ahol megismertem egy fiút és míg nem viszonozta az érzéseimet addig úgy gondoltam fülig szerelmes vagyok. Hozzá tenném életemben nem találkoztam vele, de ennek ellenére úgy érzem megcsalom a párom. Most két napja szakítottam vele (az élettársammal)és úgy érzem meghalnék ha elmenne tőlem. Viszont ott a másik fiú akit megint csak nem bírnák elveszíteni. Nem tudom mit csináljak. Gyűlölöm magam.
2015. nov. 11. 05:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A pároddal szakítottál,ez maradjon is így,hiszen leírtad,csak te tettél ebbe a kapcsolatba,akkor meg minek folytatni,újrakezdeni!

A netes sráccal mondanám találkozz,de előbb az előző kapcsolatodat kellene lezárnod,a netes srácot úgyis idealizálod,amiből a személyes ismerkedés után nem sok jó fog származni.

Ettől még hacerkodhatok,de ne kezdj szerintem egyelőre űj kapcsolatba.

Fel a fejjel:)idővel jobb lesz!

2015. nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
..."amiből a személyes ismerkedés után nem sok jó fog származni..." Ezt mégis hogy érted? Nem tudom, hogy akarok-e vele találkozni. Egyenlőre biztosan nem.
2015. nov. 11. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy értem,nem ismered az embert,a hibáit.

Ne ijedj meg,nem azért írtam,csak most elképzelsz róla egy képet, és nyilván az nincs teljesen úgy a való életben.

2015. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden szakítás rossz,még akkor is ha szar volt a kapcsolat.Túl kell esni ezen,mert csak tovább szenvedsz mellette.Megijedtél hogy egyedül maradsz.Inkább kezdj el ismerkedni,és meg fogod látni hogy sokkal normálisabb fazonok is léteznek a világon.
2015. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!