Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti hogyan viszonyultok azkhoz a férfiakhoz, akik szerelmesek belétek, de ti nem beléjük?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Az attól függ....Ha egy barátról van szó, akinek fellángoltak az érzései irántam, akkor azt mondanám neki, hogy rendezze le magában, vagy szakítsuk meg a kapcsolatot. Ha egy friss párkapcsolatban lenne ez, akkor várnék vele, hátha idővel nekem is jönnek az érzések, ha annyira jól érzem magam vele. Ha pedig egy hosszú párkapcsolatban történne ez, akkor is szintén mérlegelném azt, mennyit ér az egész, de ha úgy érzem végleg elmúlt, akkor kilépnék belőle. Fejtsd ki bővebben :)
2015. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hogyan viszonyulnánk hozzá? Sehogy. Közömbös, nem foglalkozunk vele, éljük az életünket.
2015. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolatban múltak el az érzések, és sehogy nem tudjuk feléleszteni, akkor békében igyekszem lezárni. Ha nem párkapcsolat, csak más ismeretség, attól függ, hogy elém állt és megmondta, vagy csak óvatoskodik, de nem meri nyíltan felvállalni, viszont egyértelmű a viselkedése. Ha nyíltan megmondja, akkor megmondom neki, hogy bocs, de ez nem fog működni. És a továbbiakban jobban odafigyelek vele kapcsolatban a viselkedésemre, hogy még véletlenül se érthessen félre. Ha nem vall színt, de egyértelmű, akkor minimálisra csökkentem vele a kommunikációt, és kerülöm. Ha nagyon nem ért semmiből, és lehetőségem van megszakítani vele minden kapcsolatot, akkor megteszem, ha nagyon szükséges, még a bunkó énemet is előveszem (de ehhez nem szívesen folyamodok, csak ha nem hagy más választási lehetőséget).
2015. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

(Most nem az exekről fogok nyilatkozni, akik esetleg még szerelmesek, de én már nem. Amúgy nincs ilyen, legalábbis nem tudok róla.)


Mindig próbálom megtartani a 3 lépés távolságot, igyekszem úgy viselkedni, hogy semmilyen megnyilvánulásommal ne keltsek bennük reményt. Nem szakítom meg emiatt a kapcsolatot, de próbálok egyértelmű lenni. (ha az nem lenne elég, hogy kerek perec megmondom, hogy a részemről semmi)

2015. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%

Na ja...3 opció szokott előfordulni.

1 le se sza.ják, amivel porig aláznak

2 tényszerűen, szavakkal kimondva porig aláznak

3 felhőztetnek, kihasználják az érzelmi kötődésed amivel porig aláznak


Ezért is tudja minden 18 éven felüli férfi azt az aranyszabályt,hogy szerelmet, meg a gyerekei anyjának is többszörösen megfontolva vallunk. /ahogy lattad, némelyik csaj még tartós kapcsolatban is cinkesnek tartja/

Ez természetesen ahhoz képest, hogy a nők napi 24_ben arról dumálnak, hogy nekik szerelem kell meglehetősen álságos.

Szivesen

2015. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan férfi szerelmes belém, aki nekem nagyon nem jön be, akkor messziről elkerülöm és a legkisebb jelét sem adom annak, hogy köztünk bármi is lehetne. Ha olyan szerelmes, akibe ugyan én nem vagyok az, de nem taszít, mint férfi...jól esik, de továbbra sem viszonzom.
2015. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

"1 le se sza.ják, amivel porig aláznak

2 tényszerűen, szavakkal kimondva porig aláznak "


Miért, akkor mi lenne jobb? Milyen elfogadható elutasítást, egyértelmű közlést tartasz elfogadhatónak? A jobb persze az lenne, ha ő is szerelmes lenne és minden happy, de most épp nem erről van szó.


Reagálva a lehetőségekre:

1. Ha valaki nem jelzi felém, hogy szerelmes belém, de én pontosan tisztában vagyok az érzéseivel, akkor igen, leszarom. Miért, mit kéne csinálnom? Anélkül, hogy ő lépne bármit, álljak elé és tisztázzam vele? Majd ha ő megteszi a lépéseket, akkor elmondom neki, hogy én semmit sem érzek.. Addig pedig igen, tojok rá nagy ívből. Vagyis nem, pontosítok, figyelmes vagyok és igyekszem nem bátorítani.


2. Tényszerűen közlik? Miért mit kéne csinálni? Lökni a "nem vagyok elég jó hozzád" bullshitet? Nem jobb, ha kerek perec megmondják, hogy "ne haragudj, de én nem érzek úgy ahogy te, és ez nem fog változni"?


Nos ha ezt a két lehetőség te megalázónak tartod, akkor az már csak és kizárólag a te bajod. Ezek a legkorrektebb lépések, amiket tenni lehet a másik felé.

A visszautasítás mindig szar, de senki ne mondja nekem, hogy egyszerű nem, és a 'nem biztatás' az megalázó.


A 3. lehetőség persze undorító, ezt senki nem vitatja.

2015. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem áll hozzám közel az illető, akkor próbálok semlegesen viselkedni vele, nem bátorítom. Ha el is mondja nekem, akkor megmondom neki, hogy sajnálom, de nem kölcsönös a dolog.

Ha egy barátról van szó, akkor az rajta áll, hogy ő mit szeretne, hogy távolodjunk el egymástól, vagy maradjon minden így. Bátorítani, vagy hitegetni nem fogom, de ha azt mondja, hogy akkor maradjunk barátok, akkor ugyan úgy fogok viselkedni, mint azelőtt. Esetleg adott szituációkban eszembe jut, hogy kicsit kevésbé legyek közvetlen vele.

2015. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
úgy esett, hogy nagyon összebarátkoztam a fiúval, és ő belém szeretett, nekem volt barátom, de őannyira ragaszkodott hozzám, hogy nem akart eltávolodni. nekem imponált, hogy ennyire odavan értem és sokat foglalkozik velem, és ki is használtam ezeket arra, hogy növeljem az önbizalmam. mindig ő keresett, én többször felvetettem, hogy neki ez nem tesz jót, de nem bírta nélkülem. volt, hogy szeretetet éreztem iránta, de idővel annyira elfajult a viselkedése, hogy taszított és inkább szánalmat éreztem felé.
2015. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%

7es

Nekem aztán 8, hogy vetíted a hüyleséget. Az a helyzet, hogy ti nők, állandóan arról ábrándoztok, meg papoltok hogy legyen végre egy 'normális' férfi, aki szeret titeket. Aztán ha előbukkan egy random hapsi, aki szerelmet vall, rohadtul nem kap esélyt. Sőt, még le is írod, hogy "ez nem fog változni" aztán honnan a pékfszából tudod? Mert "nem jön be" ? Micsoda?

Arra akarok kilyukadni, hogy ha egy férfi eljut arra a szintre, hogy szerelmet valljon, akkor egyrészt valóban az, másrészt azt képzeli a sok álszent kamus nő dajkameséi miatt, hogy ezzel még imponál is a nőknek, hiszen egy férfi szerelmére vágynak. Közben kivétel nélkül (értsétek jól, mert ez valóban így van, tényleg kivétel nélkül) már saccra 18 évesen (de huszonévesen már tuti biztosan) megtapasztalják, hogy ha létezik olyan férfi, akire magasról tesznek a csajok, akkor az mindenképpen az lesz, aki szerelmet vall nekik.

2015. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!