Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol van a verbális bántalmazás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a verbális bántalmazás határa a házasságban? Mi az ami már nem tolerálható és azt mondja az ember hogy elég volt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs határa. Ha rosszul érzed magad, akkor ott a határ.
2015. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hááááát...


Ami túlzás


Férfi részről: Büdös k***a vagy, rosszabb vagy mint anyád, asszony takaroggyá ki egy sőré' külömben leb***ok egy sallert, csak úgy recseg!


Nő részről:


TIVADAAAAAAAAAAAAAR!!!! Ha mégegyszer késel, szétverem a fejed a sodrófával!!!



BERTÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLD! Te impotens szar! Fejbeverlek a műfarokkal, te lúzer kis gyökér!!!


TIHAMÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR!!! Má megint nagyon gyengén muszikáltál orális szexné! Mit fanyalogsz? Mi bajod a páááápusztaji illattal? És a fingással? He? Most mivan? Há bablevest ettem... Jó az!

2015. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ATtól függ az ilyeneket mennyire gondolja az adott fél komolyan. Az én barátom kismanós hangon gyakorta hív büüüüüüüüdös ringyóóóónak de sose gondolja komolyan. Én is szoktam vele hasonlóképp beszélni. Szerintem az ember öszötnösen érzi ha bántani akarják, és ha már azt érzed hogy a másik célja az hogy megbántson a szavaival ott a határ.
2015. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Tűréshatártól függ...
2021. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!