Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A boldogságot nem a másiktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boldogságot nem a másiktól kell várnunk?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt szerencsém a nagy mindent elsöprő szerelemhez. Ahhoz ragaszkodok nagyon aki az első volt számomra. Nehezen szabadulok tőle, pedig vége már és nincs remény semmire.

Azt mondják mások, hogy magamban kell rendet tenni és nem mástól várni a boldogságot, hanem magamban megtalálni. Hááát iszonyat nehéz. Utáltam azt, hogy a másiktól függök. Ha minden oké volt vele akkor az én kedvem szuper volt, ha épp nem voltunk jóban akkor totál magam alá estem.

Olyan gyengének és életképtelennek érzem magam. :S


2015. nov. 11. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én majdnem minden nőben magamat látom, régen orvos akartam lenni hogy felülvizsgáljam őket, de nem jött össze mert az egyetemre nem vettek volna fel.

Így aztán nem lettem orvos, de próbáltam minden nőt a számon tartani, azt akartam h legyenek a terhemre.

Dehát ez sem jött mindig össze.

ma meg nem kaptam füstölthúst a bableveszhez, így messzebbre kellett érte mennem, de főzünk holnap jó kisz bableveszt, gyere el, kapsz te is megesküszöm a bablevesre.

2015. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen,ezzel egyetértek. Viszont,ha van az ember mellett egy igazi társ,akkor könnyebb átvészelni is a nehézségeket. Amikor úgy érzed, a hangulatod a másiktól függ,akkor az nem igazi kapcsolat.

Olyan az igazi társ,aki ha épp nincs veled,akkor is szárnyalsz a boldogságtól(ugye ebben benne van,amit mások mondtak, hogy előbb rakd össze magadban a dolgaid egyedül,meg az alaphozzáállásod), viszont mikor együtt vagytok akkor ez a szárnyalás csak mégjobban megszépül.


Kicsit bonyolult...Rendbe fogsz jönni,csak adj időt magadnak.

2015. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. A boldogság egyedül csak is rajtad múlik, nem külső körülményeken.
2015. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bodogságot neked kell megteremteni.
2015. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mr.Heisenberg ***** válasza:
100%
a boldogságot a szintetikus szerektől kell várni! viccet félretéve, nyilván nem mástól kell várni hanem önmagadnak kell megteremteni.
2015. nov. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdjél bele az önfejlesztésbe. Hallgass Popper Péter videókat a youtube-on, menj el néhány Csernus előadásra (oké, bunkó tud lenni, de nem mond hülyeségeket...), olvass könyveket ebben a témában.

Pár hónap, és másként fogod látni önmagadat. Ahogy hogy boldog legyél változtatnod kell a gondolkodás módodon.

2015. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én azt gondolom, hogyha egy ember el is várja valamilyen szinten a párjától a "boldogságot", pl. hogy kedves legyen és törődő, egyáltalán nem okos dolog reménytelen emberektől várni.

bár én sosem szoktam magamba zuhanni kapcsolatok miatt, de akad olyan hiányérzetem, hogy szeretnék egy kedves kis kapcsolatban élni, még ha valaha volt is ilyenem, beláttam , hogy elrontottam a bizalmatlanságommal, meg ilyesmi.

bár valamilyen szinten én is így gondolkodom, hogy magamnak teremtem meg a boldogságot, attól még az a hiányérzet hasonlóan fennáll. De azokban a helyzetekben, amikor vágyakozomaz efféle boldogságra, a legkevésbé sem akadok fenn olyan embereken, akiken nem lehet, és akikben nem bízhatok, de egy szakítás miatt nem fogom azt gondolni, hogy nem létezik efféle szerelmi boldogság.

De az egy másik probléma ezen a téren észrevenni, hogy a másik is éppúgy elvárhatja a boldogságot tőled, ahogy te a másiktól. Bár ez nem föltétlenül a ragaszkodásban viteleződik ki, de érthető, hogy ő is inkább olyan párt választ magának, aki boldoggá teszi.

2015. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!