Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ábrándozom arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ábrándozom arról, hogy hárman legyünk a mostanival meg az exemmel?

Figyelt kérdés

Szeretem a mostani pasim és nem is csalnám meg soha mert szeretném ha ő venne feleségül. Minden jó vele a szex is de mostanában sokszor azon fantáziálok hogy jó lenne az exemmel hármasban. De nem csak szexelni hanem párkapcsolatban lenni. De ez csak gondolati szint igazából nem akarnám.

Valami baj van velem?


2015. nov. 11. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, baj van veled. Az exedet még nem engedted el, a mostani kú.rópajtásodat meg nem szeretednigazán.
2015. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szeretem a mostani pasim írtam is hogy ez csak gondolati szinten van meg nem akarok senki mást az életben csak a mostani pasimat
2015. nov. 11. 20:34
 3/4 MolotovPunk ***** válasza:
Szereted a gruppen szexet,az lehet.XD
2015. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:

"nem is csalnám meg soha mert szeretném ha ő venne feleségül" édesjézus. Van gond, ja.

26/F

2015. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!