Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom tegnap megütött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom tegnap megütött egy veszekedés alkalmából, de elég erősen, nekiestem az ajtófélfának?

Figyelt kérdés

Azóta nem győz bocsánatot kérni, mindent megcsinál amit csak tud a háztartásban, virágot, csokit kaptam tőle, vett színházjegyet, elvitt vacsorázni és folyamatosan csak mondja , hogy ne haragudjak, hogy mekkora állat volt, csak a munkahelyén is problémái voltak. Még sosem ütött meg, sosem bántott vagy ilyesmi. 8 hónapja vagyunk együtt.

Megbocsássak szerintetek? Mit tegyek?


2015. nov. 11. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, meddig tudsz tűrni.
2015. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 RRR ***** válasza:

te belül,hogy érzel,az a lényeg

nem,hogy itt ki mit ír....

2015. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Tökmindegy mit mondunk, úgyis te döntesz.

Én személy szerint előbb törném szilánkosra a kezemet a betonfalon, mintsem megütnék egy nőt. Úgy gondolom, ez a normális.

2015. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom máskor is lesznek problèmái a munkahelyén...
2015. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Máskor is meg fogja tenni, és minden alkalommal bocsánatot kér majd, és jó fiú lesz egy darabig. Én a helyedben nem bocsátanék meg.
2015. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
agresszív egyébként? hamar felkapja a vizet, kiabál, mond rád csúnyákat?
2015. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azonnal összepakoltam volna és lelépek.


Máskor is lesznek problémái, amit újra meg újra rajtad fag levezetni, de te tudod.

Ha neked jó lesz egy gyenge boxzsákként funkcionálni a továbbiakban, maradj csak vele, de ne panaszkodj, hogy ver!

2015. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Sosem agresszív velem, sosem mondott rá csúnyát, nyugodt, higgadt ember. Annyit tudok, hogy nagyon összekaptam a főnökkel egyik nap, amiről nem is a párom tehetett, de rajta kérték számon.


Igazából én szeretem, és én vele képzelem el a jövőt, s későbbiekben is majd az apát és a férj látom benne.

2015. nov. 11. 21:17
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Ugy tunik oszinten megbanta. En megbocsajtanek ha egyszer hibazik valaki.

Azert olyan konnyen ne oldozd fel. Mikor mebocsajtassz akkor azzal a feltetellel, hogy ha elofordul ilyen megegyszer akkor onvedelem miatt elvalnak utjaitok. Valamint legyen valami buntetese. pl 1 honap teljes haztartasvezetes vagy kenyeztessen valamivel amit szeretsz. Igertesd meg vele, hogy soha nem emeli fel meg a hangjat se tobbet. ;-)

2015. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Én már egy "ne akard hogy megüsselek" kifejezésért is szakítanék. Engem ne fenyegessen senki, főleg ne egy kapcsolatban. Így hogy meg is ütött nem értem min gondolkozol. Aki nem tudja normálisan kezelni a konfliktusokat kerülje az emberi kapcsolatokat.
2015. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!