Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Jó döntés" összejönni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jó döntés" összejönni az exem legjobb barátjával?

Figyelt kérdés

6 éve ismertem a volt barátomat, akivel 4 évet voltunk párkapcsolatban. Az elején minden rendben volt, később jöttek a bonyodalmak, és meg is csalt.

Mivel most ismét volt egy rossz húzása, amit nem írnék le... szóval emiatt végleg úgy vagyok, hogy ideje kilépnem ebből a "kapcsolatból" (már annak sem nevezhető), hiszen ez nekem nem lesz jó. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, bát tény, hogy vannak még érzéseim iránta, de már akkor sem tudnék vele együtt lenni.


Lassan 2-3 hete történt, hogy már nem is beszélünk. Ő keres, de én már szóra sem méltatom. A problémám talán az, hogy elkezdtem "ismerkedni" a haverjával. Már ismertem, a baráti társaság által, de mindig csak pár szót váltottunk és ennyi. Most azonban úgy alakult, hogy már többször is együtt elmentünk ide-oda, beszélgettünk és érdeklődött, hogy is vagyok stb. És ez megy lassan 1 hete, hogy találkozunk, beszélgetünk, valamint már meg is csókolt.


Meglepődtem, de valahogy jól esett, hiszen a társaságában is jól éreztem magam és talán eltudnék képzelni többet is köztünk, mint barátság...


Egy részről félek is.. nem akarom tönkretenni a volt barátom és a legjobb haverja barátságát... és félek, hogy a volt barátom mit reagálna erre..



2015. nov. 11. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Te aztán gyorsan tudsz váltani. Semmi jogi akadálya nincs, hogy az exed legjobb haverja legyen a következő pasid.
2015. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ferfinak mindig is a haverjai lesznek a fontosabbak, mint a no. Ha jot akarsz nem bonyolodsz bele. Kepzels el, minden hetvegen kibeszelnek teged az exed es a jelenlegi parod a szokasos sorozos/playstationozos/kartyazos kanbulin...nem esne jol szerintem.
2015. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép dolog. Sőt. De ezt Neked érezned.
2015. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem számít kije.

Ő egy ember, aki alkalmas egy kpcsolata.

2015. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem nem lenne túl nyerő ötlet.Több okból sem.

Egyik ok akár poénkodás miatt is lehetne vicces vagy nagyon kínos beszólás.Pl:hogy az exed ezt mondaná barátjának,hogy nekem már meg volt a csajod...stb. :)

2015. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek sokminden rámehet a dologra! Hagyjuk már h nincs más!

de tuti h megcsalt? mit értünk a kapcsolatodban megcsalásnak???

2015. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!