Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fogadható el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadható el, hogy a barátom night clubby jár?

Figyelt kérdés
A párom külföldön dolgozik, 2 havonta jár haza és volt már rá példa, hogy elment egy kuplerájba mikor haza jött ...kijelentette, hogy máskor is menni fog, de nem azért mert saját magát akarja szórakoztatani, hanem mert a haverjainak akar vele örömet szerezni... Mennyire elfogadható, hogy ilyen helyre jár? Én reagálom túl hogy szólok érte vagy mert zavar?

2015. nov. 11. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"de nem azért mert saját magát akarja szórakoztatani, hanem mert a haverjainak akar vele örömet szerezni..."

Ha te ezt elhiszed és elfogadod akkor maximálisan megérdemled, hogy zavarjon.

2015. nov. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy nem tudom hihetek-e neki. Meg kérdeztem tőle hogy meg-e csalt ott, váltig állítja hogy nem, és a haverjai is ezt mondják! De az normális,hogy ilyen helyre jár?
2015. nov. 11. 23:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy.
2015. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval vessek véget az egésznek..
2015. nov. 12. 00:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
még jó, hogy a haverjai nem mondják azt, hogy jól megsz*opattunka férjeddel pár prostit :D
2015. nov. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Naív vagy kérdező.
2015. nov. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
91%

Párod am, prosti, vagy mi, h így akar a barátainak örömet szerezni?

26/F

2015. nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7, hehh:)


Most nem azért, de mi az hogy "párom"? Ha nekem egy évig nincsen kapcsolatam, akkor is gyakrabban kerülök 1 év alatt intim kapcsolatba 1-1 nővel, mint te. Bevallom, én sosem értettem az ilyen "kapcsolatokat" Majdnem biztosra veszem, hogy a csóka külföldön is -nos, hogy is mondjam csak- örömet okoz néhány barátjának.

2015. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
semennyire!
2015. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolkozz már el azon, hogy egy felnőtt embernek mégis miért kell kényszerből csinálnia bármit, hogy "örömet szerezzen a barátainak"?? Egyáltalán miféle örömet okoz a barátainak az, hogy amíg ők k_rváznak, ő is ott van? Nem értem... Elég hülye indok, és biztosan nem igaz.
2015. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!